اخبار ارز دیجیتال

بیت‌گو از گلکسی دیجیتال 100 میلیون دلار شکایت کرد

آر. برایان تیمونز می‌گوید: «گلکسی یا طبق وعده داده شده به BitGo 100 میلیون دلار هزینه پایان کار بدهکار است، یا بد نیت عمل کرده و آسیب بیشتری دیده است».

متولی دارایی دیجیتال BitGo گفت که قصد دارد بیش از 100 میلیون دلار غرامت از Galaxy Digital بخواهد و در تصمیم خود برای فسخ قرارداد گفت که شرکت سرمایه گذاری “هزینه شکست معکوس” را پرداخت خواهد کرد.

BitGo در یک پست وبلاگی در روز دوشنبه، با ادعای نقض قرارداد برای انصراف از خرید مدیر دارایی دیجیتال، اقدامات Galaxy را “نامناسب” خواند. BitGo از خدمات شرکت حقوقی Quinn Emanuel برای طرح شکایت علیه Galaxy به دلیل عدم پرداخت “هزینه 100 میلیون دلاری معکوس وعده داده شده در مارس 2022” استفاده کرد.

به گفته گلکسی، شریک کوین امانوئل، آر. برایان تیمونز، این موضوع را رد کرده است که BitGo در ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده برای سال 2021 تا 31 ژوئیه 2022 به عنوان بخشی از معامله شکست خورده است.

تلاش مایک نووگراتز و گلکسی دیجیتال برای سرزنش BitGo مضحک است. […] یا گلکسی طبق وعده داده شده به BitGo 100 میلیون دلار کارمزد پایان کار بدهکار است یا بدخواهانه عمل کرده و با آسیب بیشتری مواجه خواهد شد. “

Galaxy قصد خود را برای خرید BitGo در ماه می 2021 به عنوان بخشی از برنامه های خود برای عرضه عمومی در ایالات متحده اعلام کرده است. پس از تأخیر در پایان سه ماهه اول سال 2022 و مدیر عامل گلکسی مایک نووگراتز گفت که این شرکت “برخی از معاملات را تعدیل کرده است”، انتظار می رود این معامله در سه ماهه دوم و چهارم سال 2022 تکمیل شود. انتظار می رفت این معامله تکمیل شود. در طول سه ماهه

سخنگوی گلکسی به کوین تلگراف گفت: «ما معتقدیم که ادعاهای BitGo بی اساس است و به شدت از خود دفاع خواهیم کرد. “BitGo صورتهای مالی BitGo خاصی را که گلکسی برای ارسال به SEC به آن نیاز داشت، ارائه نکرد. هیئت مدیره Galaxy متعاقباً تصمیم گرفت از حق قراردادی فسخ خود استفاده کند.”

مربوط: یکی از بنیانگذاران می گوید که CoinGecko می تواند خریداری کند، اما اکنون “نارس” است

مشخص نیست که آیا رکود اخیر بازار عاملی در عدم تکمیل احتمالی معامله بوده است یا خیر. گلکسی در ابتدا اعلام کرد که در سال 2021 حدود 1.2 میلیارد دلار سهام و نقد پرداخت خواهد کرد. BitGo روز دوشنبه اعلام کرد که در پایان سال 2021 بیش از 64 میلیارد دلار دارایی در اختیار خواهد داشت و “رشد مشتری تا سال 2022 ادامه دارد.”

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا