اخبار ارز دیجیتال

Bitfinex توکن جدید زنجیره ای را پیش از ادغام اتریوم ارائه می دهد

ETHW و ETHS دو توکن تقسیم زنجیره ای هستند که به تازگی معرفی شده اند که به کاربران اجازه می دهند در رویدادهای فورک معامله کنند.

iFinex، شرکت پشتیبان Bitfinex Derivatives، در ۲۳ آگوست اعلام کرد که سرویس جدیدی را پیش از ادغام اتریوم (ETH) که مدت ها در انتظار آن بودیم، در دسترس کاربران قرار خواهد داد. این صرافی اکنون توکن های تقسیم زنجیره اتریوم (CST) را ارائه می دهد.

توکن‌های موجود برای کاربران نشان‌دهنده دو سیستم درگیر در ادغام هستند: ETHW (PoW) و ETHS (PoS). Bitfinex یک توکن تجاری جدید منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد در رویدادهای احتمالی فورک معامله کنند.

این سکه از طریق پلتفرم مشتقات Bitfinex در دسترس خواهد بود.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex، گفت که این توکن های جدید می توانند بهتر منتشر شوند تا کاربران را برای همه احتمالات Merge آماده کنند. با این حال، تاریخ انقضای توکن در پایان سال تعیین شده است.

مربوط: ۳ استراتژی که سرمایه گذاران ممکن است برای معامله ادغام اتریوم آتی استفاده کنند

طبق گفته این صرافی، سه نتیجه قابل پیش بینی وجود دارد که این توکن ها به آماده سازی کاربران برای آنها کمک می کند.

اگر تغییر اجماع در Proof of Work Chain وجود نداشته باشد، ETHS منقضی می‌شود و ETH به تمام دارایی‌های ETHW اعتبار داده می‌شود. با این حال، در صورت تغییر اجماع موفق بدون فورک، برعکس اتفاق می افتد، ETHW منقضی می شود و ETH با ETH مبادله می شود.

در سناریویی که هم تغییر اجماع و هم فورک موفقیت آمیز باشد، هر دو توکن ETHW و ETHS با ETH اعتبار خواهند داشت.

کل صنعت در مورد ادغام برنامه ریزی شده در اواسط سپتامبر عصبی است. کاربران می خواهند بدانند که آیا رویدادی قبل یا بعد از تایم فریم وعده داده شده توسط توسعه دهنده رخ خواهد داد و آیا اثرات جانبی مخربی خواهد داشت.

ادغام در گذشته بارها به تعویق افتاده است. پروتکل‌هایی مانند Aave کاربران شبکه را تشویق می‌کرد تا از قبل به PoS متعهد شوند، اما با واکنش شدید جامعه PoW مواجه شد.

ماینرها به ویژه با انتخاب نحوه ادامه ادغام روبرو هستند. برخی از استخرهای بزرگ ماینینگ قبلاً به سمت استکینگ حرکت کرده‌اند، در حالی که سایر ماینرهای PoW در حال برنامه‌ریزی برای مسدود کردن قراردادها برای حفظ PoW هستند، علیرغم شک و تردید.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا