🚨 اخبار ارز دیجیتال

حرکت تاریخی بیت کوین (BTC) با افزایش فعالیت های زنجیره ای باز می گردد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، دوره ای را تجربه می کند که یادآور اواسط سال ۲۰۲۰ است. علیرغم نوسانات پایین قیمت فعلی، فعالیت های زنجیره ای همچنان قوی است و با افزایش قابل توجه موجودی کیف پول نهنگ ها. جو تأکید می کند که تقریباً ۱ میلیارد دلار هر روز به کیف پول های جدید نهنگ اضافه می شود که نشان دهنده انباشت قابل توجه و احتمالاً فعالیت نگهداری است.

در اواسط سال ۲۰۲۰، بیت کوین با نوسانات کم و فعالیت زنجیره ای بالا مشخص شد، که پیشروی برای روند صعودی اصلی بود که شاهد افزایش قیمت آن به بالاترین سطح تاریخ بود. مدیر عامل CryptoQuant اضافه کرد که در آن زمان، در سال ۲۰۲۰، بیت کوین حدود ۱۰۰۰۰ دلار به مدت شش ماه با فعالیت زنجیره ای بالا بود که بعداً به عنوان معاملات OTC ظاهر شد.

شرایط مشابه امروز در بازار تجربه می شود. حرکت‌های پایین قیمت با فعالیت در بلاک چین در کنار هم قرار می‌گیرند که نشان‌دهنده علاقه بنیادی قوی و حرکت بالقوه قیمت در آینده است.

احساسات در بیت کوین مانند اواسط سال ۲۰۲۰ است. در آن زمان، بیت کوین به مدت ۶ ماه با فعالیت بالای زنجیره ای در حدود ۱۰۰۰۰ دلار در نوسان بود که بعدها مشخص شد که معاملات خارج از بورس بوده است. اکنون، با وجود نوسانات پایین قیمت، در جو گفت: “فعالیت زنجیره ای همچنان بالاست و ۱ میلیارد دلار است.” او اظهار داشت که هر روز نهنگ های جدیدی به کیف پول آنها اضافه می شود و احتمالاً بازداشت می شوند.

افزایش فعلی در فعالیت های زنجیره ای، مطابق با روندهای اواسط سال ۲۰۲۰، ممکن است نشان دهنده روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال باشد. افزایش قابل توجه روزانه در فعالیت کیف پول نهنگ نشان دهنده انباشت استراتژیک بیت کوین و نشان دهنده آینده نگری جمعی از حرکت بازار آینده است.

مرتبط با

در حالی که افزایش فعالیت در زنجیره و انباشت نهنگ نشانه های دلگرم کننده است، نوسان قیمت بیت کوین به طور غیرعادی پایین است. از لحاظ تاریخی، دوره‌های نوسان کم اغلب قبل از حرکت‌های قیمت قابل توجه است. این مرحله تثبیت فعلی ممکن است زمینه را برای یک شکست بزرگ مشابه الگوی مشاهده شده در سال ۲۰۲۰ فراهم کند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۰.۷۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۷۹۸۶ دلار رسید. بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۷۱۹۸۰ دلار از ورود به محدوده معاملاتی خودداری کرد. این روند حتی در زمان نگارش نیز ادامه دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا