🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا رونق بزرگ بیت کوین نزدیک است؟ متحد ساتوشی حدس بزن چه زمانی

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین برای مدتی از اواسط ماه می تقریباً در حدود ۷۰۰۰۰ دلار ثابت بوده است. با وجود این، قیمت ارز رمزنگاری شده حداقل حرکت را نشان داد و در محدوده باریک ۶ درصد نوسان داشت. این دوره از نوسانات کم، فعالان بازار را ناامید کرد. به خصوص از آنجایی که بالاترین قیمت بیت کوین یعنی ۷۴۰۰۰ دلار به طرز وسوسه انگیزی نزدیک است اما ظاهراً دور از دسترس است.

عدم تحرک در قیمت باعث ایجاد مزاحمت جدی برای معامله گران و سرمایه گذاران شده است و صحبت های زیادی در مورد دستکاری قیمت ها شده است. آدام بک، یکی از معاصران خالق مرموز بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، در بحث اخیر به این نگرانی ها پرداخت.

مرتبط با

بک پیشنهاد کرد که فشار قیمت فعلی ممکن است به دلیل برخی از فروشندگان باشد که نیاز فوری به پول نقد دارند و دارایی بیت کوین خود را کنار می گذارند. او گفت که این فروشندگان نمی خواهند یا نمی توانند منتظر قیمت های بالاتر باشند، مقدار محدودی بیت کوین برای فروش دارند. توسعه‌دهنده می‌گوید زمانی که تمام دارایی‌های خود را بفروشد، ممکن است بازار دوباره شروع به رشد کند.

این نظرات با آنچه بسیاری از افراد در جامعه ارزهای دیجیتال احساس می‌کنند مطابقت دارد. بسیاری فکر می کنند که سرمایه گذاران نهادی و پلتفرم های معاملاتی مانند ETF و Coinbase می توانند بر بازار تأثیر بگذارند. ایده این است که این سازمان ها، شاید با همکاری نهادهای رسمی، سعی در ثابت نگه داشتن قیمت ها یا سرکوب آنها برای مزیت استراتژیک خود دارند.

فرار کی است؟

اما دیدگاه بک در شرایط فعلی بازار، بارقه‌ای از امید را ارائه می‌کند. این ایده که تاثیر فروشندگان فعلی موقتی است نشان می‌دهد که بیت کوین ممکن است پس از اتمام ظرفیت فروش، مسیر صعودی خود را ادامه دهد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

این دیدگاه با چگونگی حرکت قیمت در طول تاریخ مطابقت دارد، زیرا افزایش قیمت‌های عمده اغلب با دوره‌های تثبیت انجام می‌شود.

مرتبط با

به طور خلاصه، در حالی که دامنه معاملات فعلی و نوسانات پایین در حال آزمایش صبر و حوصله فعالان بازار هستند، قیمت بیت کوین می تواند از رکود فعلی بهبود یابد و با برآورده شدن نیازهای نقدینگی فوری این فروشندگان، به طور بالقوه به بالاترین حد خود برسد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا