اخبار ارز دیجیتال

اسکاراموچی: بیت کوین تا زمانی که به یک میلیارد کیف پول نرسد، تورم را مهار نمی کند

مدیر عامل Skybridge Capital گفت که بیت کوین باید محبوبیت بیشتری پیدا کند تا بتواند به عنوان محافظ تورم عمل کند.

آنتونی اسکاراموچی، مدیر عامل Skybridge Capital معتقد است که بیت کوین همچنان یک دارایی جذاب است، اما به «پهنای باند کیف پول» لازم برای در نظر گرفتن پوشش تورمی نرسیده است.

در 22 اوت در Squawk Box CNBC گفت. مدیر عامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری جهانی گفت که بیت کوین هنوز یک “دارایی فناوری اولیه” است و باید در حدود 1 میلیارد کیف پول نگهداری شود تا بتواند به عنوان یک محافظ در برابر تورم عمل کند. .

«من فکر نمی‌کنم بیت‌کوین تا زمانی که به منطقه ۱ میلیارد و ۱ میلیاردی نرسد تورم‌زا باشد [hedge] زیرا هنوز یک دارایی فناوری اولیه است. “

تعداد دقیق کیف پول های بیت کوین در جهان مشخص نیست، اما این تعداد حدود 200 میلیون تخمین زده می شود.

در روزهای اولیه، بیت کوین به عنوان یک محافظ بالقوه در برابر تورم با توجه به عرضه ثابت آن از 21 میلیون سکه، تبلیغ می شد. با این حال، طبق گزارش جدید صندوق بین المللی پول، این روایت در طول زمان تغییر کرده است زیرا مشاهده می شود که بیت کوین به طور فزاینده ای با بازار سهام مرتبط است.

اسکاراموچی همچنان نسبت به بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی صعودی است و به اقدام اخیر بلک راک برای راه اندازی یک نقطه خصوصی جدید، بیت کوین تراست، با کوین بیس به عنوان متولی اشاره کرد.

اسکاراموچی معتقد است که بازار در حال حاضر با تعداد زیادی از موقعیت های فروش پر شده است.

در مصاحبه اخیر با Cointelegraph، استیون لوبکا، مدیر عامل Swan Bitcoin Private Clients، استدلال کرد که بیت کوین همچنان باید به عنوان یک محافظ تورم در نظر گرفته شود.

لوبوکا موافقت کرد که بیت کوین در جریان تورم جهانی امسال به عنوان یک محافظ تورم عمل نکرد، اما تورم عمدتاً ناشی از شوک های عرضه بود تا گسترش ارز. . معتقد است که بیت کوین می تواند تورم را به طور مؤثرتری محافظت کند.

مربوط: بریتانیا برای اولین بار در ۴۰ سال گذشته به تورم دو رقمی رسید

تا لحظه نگارش این مقاله، بیت کوین در حال حاضر 21406 دلار است که 69.01 درصد نسبت به بالاترین قیمت خود در 11 نوامبر یعنی 69045 دلار در سال گذشته کاهش یافته است.

Meltem Demirers، مدیر ارشد استراتژی Coinshare نیز روز دوشنبه در Squawk Box صحبت کرد و گفت که قیمت بیت کوین در طول سه ماهه سوم ثابت ماند زیرا همبستگی قیمت بین سهام فناوری و ارزهای دیجیتال ادامه دارد.نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا