🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در سال ۲۰۲۳ قبل از “بزرگترین بازار نزولی” از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر می رود – معامله گر

با توجه به Credible Crypto، بالاترین رکورد جدید از آن چیزی است که بسیاری فکر می کنند، اما بازار نزولی وحشیانه ای که شبیه به آن نیست، نزدیک تر است.

بیت کوین (BTC) در سال آینده از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر خواهد رفت، اما معامله گران محبوب معتقدند که رکوردشکنی بازار خرسی ادامه خواهد داشت.

و بحث در توییتر در ۲۲ اکتبر، Credible Crypto از این نظریه حمایت کرد که نصف شدن بعدی بیت کوین نیز شاهد کاهش کلان تنها ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود.

BTC Bulls فقط یک سال صبر کنید تا ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد

با این توافق که سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ با پایان بازار نزولی بیت کوین در سال ۲۰۱۸ مصادف خواهد شد، تعداد کمی از آنها تمایل به تغییر روند دارند.

فیلیپ سوئیفت، خالق LookIntoBitcoin اخیراً پیش‌بینی جسورانه‌ای داشت مبنی بر اینکه بازار نزولی فعلی در چند ماه آینده به پایان می‌رسد، اما اکثر مفسران همچنان به دنبال کاهش‌های جدید هستند.

با این حال، برای Credible Crypto، مناطق جالب واقعی در انتهای جاده قرار دارند و سال ۲۰۲۳ یک نقطه عطف بزرگ خواهد بود.

او معتقد است که پس از تعیین بالاترین رکورد جدید (ATH) حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار، BTC/USD از “بالاترین نقطه” به شکلی که قبلاً دیده نشده بود، سقوط خواهد کرد.

بازار نزولی بعدی در سال جاری به زیر ۱۷۶۰۰ دلار خواهد رسید و به خریداران این فرصت را می دهد که در سال ۲۰۲۵ با سطح پایین ۱۰۰۰۰ دلار وارد بازار شوند.

Credible Crypto به پیش بینی اولیه ارائه شده توسط معامله گر و تحلیلگر همکار Parabrick پاسخ داد و گفت: “موافق هستم، احتمالاً در سال ۲۰۲۵ فکر می کنیم.”

“اول، ما موج جدید ATH-100k+ Top 5 را برای سال ۲۰۲۳ منفجر خواهیم کرد – به دنبال آن بزرگترین بازار نزولی که دیده ایم، بدتر از بازار فعلی هم از نظر زمان و هم از نظر قیمت – ما را به ۱۰-۱۴k ببر که همه منتظر هستند. اکنون.”

یکی دیگر از معامله‌گران فعال رسانه‌های اجتماعی، کریپتو تونی، به سختی موافقت کرد و خواستار کاهش‌های کلان در اوایل سه ماهه آینده شد و به دنبال آن یک روند صعودی جدید دنبال شد.

۱۰۰۰۰ دلار بیت کوین تا ۲ میلیون دلار بیت کوین

در جای دیگر، برخی سطوح بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دلار را به عنوان پایین ترین قیمت برای چند ماه آینده نشان داده اند.

مرتبط: رکود جهانی ممکن است تقریباً در سال ۲۰۲۴ ادامه یابد، نصف شدن بیت کوین – ایلان ماسک

برچسب قیمت ۱۰,۰۰۰ دلاری متعلق به Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader است، در حالی که تحلیلگر محبوب Crypto، Il Capo معتقد است که بیت کوین پس از بهبودی به حدود ۲۱،۰۰۰ دلار از ۱۴،۰۰۰ دلار به ۱۶،۰۰۰ دلار رسیده است. این همچنان استدلال می کند که دلار به زودی وارد خواهد شد.

او گفت: «تنها چیزی که می بینم شلوارک زیادی است که باید فشرده شود. گفت فالوورها در ۲۱ اکتبر پیشنهاد می دهد پرش شروع شده است.

“کاهش پشتیبانی ایده خوبی نیست. به ۲۱k ارسال کنید. سپس به ۱۴k بروید.”

در همین حال، مدیر دارایی لری لپارد در درازمدت روی یک تراکنش عظیم ۲ میلیون دلاری به ازای هر سکه بیت کوین در شش سال آینده شرط بندی می کند.

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۹۲۰۰ دلار معامله می‌شود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا