اخبار ارز دیجیتال

حمله نهنگ بیت کوین به فروشندگان ۲۲.۳ هزار دلاری با سقوط یورو به زیر برابری دلار آمریکا

با وجود عدم قطعیت ژئوپلیتیکی که منطقه یورو را درگیر کرده است، بیت کوین در تلاش برای بازگشت به سطوح بالاتر است.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۲۲ آگوست نزدیک به ۲۱۰۰۰ دلار در نوسان بود زیرا هفته جدید بدون بازگشت شروع شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

رشد کالاهای اروپایی به یورو ضربه زد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که BTC/USD پس از ضرر ۱۱.۶ درصدی هفته گذشته نتوانست بازگشتی را ایجاد کند.

این جفت در آخر هفته به پایین‌ترین قیمت چند هفته‌ای خود به زیر ۲۰۸۰۰ دلار رسید و در زمان نگارش این مقاله کاهشی جزئی به ۲۱۲۰۰ دلار نشان داد.

نگرانی از بازارهای اروپایی و نزدیک شدن به سمپوزیوم جکسون هول فدرال رزرو آمریکا بر روحیه تاریک برای دارایی های ریسک افزوده است. S&P 500 در دو ساعت اول معاملات ۱.۸ درصد سقوط کرد، در حالی که شاخص Nasdaq Composite 2.2 درصد سقوط کرد.

در اروپا، قیمت گاز و برق دوباره به دلیل نگرانی از اینکه عرضه از روسیه محدودتر و زودتر از حد انتظار خواهد شد، افزایش یافت.

در نتیجه، یورو برای اولین بار از ماه جولای به زیر برابری برابر با دلار آمریکا رسید.

کیت جکس، استراتژیست فارکس در Societe Generale، گفت: “ما انتظار داریم که یورو در پایان تابستان تحت فشار قرار گیرد، با پیشنهاد دلار و شمشیر داموکلس که بر اقتصاد اروپا آویزان شده است.” او نوشت. یادداشت به نقل از بلومبرگ.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، یورو در حال حاضر با بادهای مخالف متعددی مواجه است، به طوری که تورم منطقه یورو در ماه جولای برخلاف ایالات متحده به افزایش خود ادامه می دهد.

شکستن زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای برای گاو نر بد است

با تجزیه و تحلیل وضعیت، منبع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Material Indicators با این وجود دارای پوشش نقره ای برای معامله گران در بازه های زمانی کوتاه تر بود.

مطالب مرتبط: بیت کوین با وجود برداشت تسلیم ماینرها ۲۱۰۰۰ دلار از دست داد؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

فروش آخر هفته نشان می‌دهد که بازارها از ژوئیه به پایین‌ترین حد خود ادامه می‌دهند، و نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۲ «رشد بازار نزولی» با عبور BTC/USD از ۲۵۰۰۰ دلار ممکن است همچنان بازدهی ارائه دهد.

با این وجود، تا زمانی که بیت کوین به کمتر از میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای (WMA) نزدیک به ۲۳۰۰۰ دلار ادامه می دهد، وضعیت به نفع خرس ها است.

آ پست بیشتر .

نمودار دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

در همین حال، معامله گر و تحلیلگر Rekt Capital دیدگاه بلندمدت خوش بینانه مشابهی دارد. ادعا کرد خرید بیت کوین زیر ۳۵۰۰۰ دلار همچنان نشان دهنده یک معامله است.

منطقه اطراف آن سطح قیمت نشان دهنده منطقه حجم معاملات عمده است و مانع اصلی خواهد بود که در آن اقدامات قیمت باید بالاتر رود.

با این وجود، تحقیقات اضافی از Rekt Capital پیش‌بینی می‌کند که اگر BTC/USD زمان‌بندی پایین‌ترین سطح کلان قبلی در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ را تکرار کند، یک چرخه کلان پایین در سه ماهه چهارم پیش‌بینی می‌شود.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا