اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین، سرمایه خطرپذیر، توکن های امنیتی که سبز می شوند: گزارش

سرمایه گذاری خطرپذیر 20.6 درصد و حجم توکن های امنیتی 19.76 درصد افزایش یافته است، در حالی که بیت کوین در ماه سپتامبر با افت ناچیز 3 درصدی به پایان رسید که یک سیگنال مثبت برای ارزهای دیجیتال است.

صنعت بلاک چین در یک حباب وجود ندارد. به نظر می رسد تأثیر آشفتگی اقتصادی جهانی بر پیشرفت «انقلاب بلاک چین» تأثیر می گذارد. بازارهای سنتی مانند S&P 500 در ماه سپتامبر بیش از 11.5 درصد سقوط کردند، در حالی که شاخص Nasdaq 100 که از نظر فناوری سنگین است، 12.5 درصد سقوط کرد. با این حال، بیت کوین (BTC) ممکن است تا حدودی جدا شده باشد زیرا در مدت مشابه تنها 3 درصد کاهش یافته است.

برای برخی، اینها نشانه هایی از پایین آمدن بیت کوین است، اما این لزوماً به این معنی نیست که یک معکوس فوری در بازار وجود خواهد داشت. آیا سیگنال های چشمک زن مثبت دیگری وجود دارد که بتوانیم در نمودار ببینیم؟

تحقیقات کوین تلگراف گزارش ماهانه Insights Investor را منتشر می کند که معیارهای کلیدی بخش های مختلف صنعت بلاک چین را تجزیه و تحلیل می کند. سنج هایی از 10 بخش از فضای بلاک چین، از جمله مقررات، استخراج ارزهای دیجیتال، توکن های امنیتی، مشتقات بیت کوین و اتر (ETH) و فعالیت سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) که توسط افرادی که از نزدیک روی این موضوع کار می کنند، تجزیه و تحلیل خواهند شد.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

بیت کوین و فراتر از آن

سرمایه گذاری خطرپذیر اغلب یک شاخص عقب مانده از احساسات بازار در بازارهای سنتی است. در سال 2021، فضای بلاک چین شاهد افزایش مستمر جریان سرمایه سه ماهه بود. در سال 2022، این روند در سه ماهه اول ادامه یافت، اما ما شاهد کاهش سرعت سرمایه VC در سه ماهه دوم هستیم. با این حال، سرمایه گذاری سرمایه VC در سپتامبر 20.6 درصد افزایش یافت و 93 معامله در یک ماه انجام شد.

وب 3 با 31 معامله، با 378.8 میلیون دلار، بیشترین معاملات فردی را داشت. از سوی دیگر، زیرساخت با 29 معامله با 913.6 میلیون دلار بیشترین سرمایه گذاری را به خود اختصاص داد. این می تواند نشانگر دیگری باشد که چرخه نزولی بازار به کف رسیده است.

افزایش مقدار توکن های امنیتی

ارزش بازار توکن های امنیتی در ماه سپتامبر 6.27 درصد افزایش یافت و به 18.7 میلیارد دلار در مقایسه با 17.6 میلیارد دلار در ماه اوت رسید. حجم معاملات نیز نسبت به ماه قبل 19.76 درصد افزایش یافت. این خبر مبنی بر تشویق دولت هنگ کنگ برای ارائه توکن های امنیتی به کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) تنها حرکت مثبت در بازار توکن های امنیتی نیست.

در حالی که این ممکن است برای سرمایه گذاران معمولی بلاک چین یک حوزه مورد علاقه اغلب نادیده گرفته شود، توکن های امنیتی می توانند به نشان دادن پذیرش جریان اصلی در برنامه های مختلف در صنعت بلاک چین کمک کنند، و همه بازارهای رمزنگاری را تبدیل کنند. آینده ی نزدیک.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان ما متعهد به گردآوری سختگیری های آکادمیک و فیلتر کردن از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده برای ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار است.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از متخصصان حوزه‌های مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورد. تیم ها برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید به API های منابع مختلف متکی هستند.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، از موقعیت خوبی برخوردار است تا از استعدادهای ترکیبی خود در گزارش‌های بینش سرمایه‌گذاران به خوبی استفاده کند.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر فرد یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا