اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین همچنان از پایین ترین سطح ۲۰۰۰۰ دلاری با رسیدن اتریوم به ۲۰۰۰ دلار حمایت می کنند.

به گفته مفسران، زمان آن فرا رسیده است که رالی «تسکین» بیت کوین را بیشتر کنیم، اما هدف رالی ۲۸۰۰۰ دلار همچنان روی میز باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل جدید هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) همچنان نزدیک به ۲۰۰۰۰ دلار باز می گردد، زیرا بیت کوین/دلار آمریکا به دنبال آزمایش مجدد بالاترین قیمت چند ماهه خود است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

توسط The Dip Set برای ۲۰۷۰۰ دلار غیر فعال

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در ۱۳ آگوست نزدیک به ۲۵۰۰۰ دلار افزایش یافت و تاکنون انکار شده است.

این جفت یک شبه بیش از ۱۳۰۰ دلار افزایش یافت، اما از افت شدیدتر جلوگیری کرد زیرا تعداد کمی نسبت به بیت کوین خوشبین بودند، زیرا گاوها دوباره حرکت خود را نزدیک به مقاومت بحرانی از دست دادند.

حساب تجاری محبوب ارزهای دیجیتال ایل کاپو به دنبال کنندگان توییتر خود گفت: «با آخرین اوج به دنبال شورت های اولیه باشید».

زیون همکار تاجر به همان اندازه هوشیار بود. گفت او می خواهد برای از بین بردن معکوس روندها، «بیشتر» از قیمت نقدی بخرد.

افزایشی بیشتر، حساب معاملاتی Credible Crypto بود، که استدلال می‌کرد که هرگونه اصلاحی صعودی باقی می‌ماند مگر اینکه ۲۰۷۰۰ دلار شکسته شود.

او گفت: “تسکین به طور قابل توجهی بالاتر از حد انتظار بود، اما به نظر می رسد که بالاترین قیمت مایع محلی است، اما ما فکر می کنیم که منطقی تر است که آن را قبل از ادامه به ۲۸k+ به رنگ سبز کاهش دهیم.” نظر داد در نمودار همراه

“من نمودار را کمی تمیز کردم تا همه چیز واضح تر شود. تا آن زمان در ۲۰.۷k باطل شد و تا آن زمان در هر سمت نزولی صعودی بود.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/ Twitter

کریپتو تونی می‌گوید: «تا زمانی که بالاتر از محدوده بالا بمانیم، ۲۰های بالای ۲۷۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ دلار را هدف قرار خواهیم داد.» Crypto Tony اضافه، با سطح حمایت بحرانی ۲۴۵۰۰ دلار، ادامه استراتژی از ابتدای هفته.

اتریوم پس از ۱۱ هفته وقفه به ۲۰۰۰ دلار بازگشت

در همین حال، در میان آلت‌کوین‌ها، این اتر (ETH) بود که پس از افزایش یک شبه که شاهد عبور ETH/USD از ۲۰۰۰ دلار برای اولین بار از ماه مه بود، پیشتاز شد.

مرتبط: بازارهای رمزنگاری بهبود یافته اند، احساسات بهبود یافته است، اما خرده فروشی هنوز FOMO نیست

این جفت با قیمت ۲۰۲۰ دلار تاکنون، بهترین عملکرد خود را از ۲۳ می به دست آورده است و به دنبال تثبیت در نزدیکی بالاترین سطح در زمان نگارش مقاله است.

نمودار شمعی ۱ روزه ETH/USD (Binance).منبع: Trading View

تحلیلگر زنجیره ای و دانشمند مواد اشاره به بر اساس داده‌های CoinMarketCap، سهم بازار ارزهای دیجیتال اتریوم به بالای ۲۰ درصد رسید، در حالی که بیت‌کوین به زیر ۴۰ درصد رسید.

بیت کوین بر نمودار یک هفته ای کندل استیک غالب است منبع: Trading View.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، اندیکاتورهای اختصاصی قبلاً شروع یک “فصل جایگزین” را با قوی ترین سیگنال در این ماه از ژوئن ۲۰۲۱ نشان داده اند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا