اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین همچنان از پایین ترین سطح 20000 دلاری با رسیدن اتریوم به 2000 دلار حمایت می کنند.

به گفته مفسران، زمان آن فرا رسیده است که رالی «تسکین» بیت کوین را بیشتر کنیم، اما هدف رالی 28000 دلار همچنان روی میز باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل جدید هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) همچنان نزدیک به 20000 دلار باز می گردد، زیرا بیت کوین/دلار آمریکا به دنبال آزمایش مجدد بالاترین قیمت چند ماهه خود است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

توسط The Dip Set برای 20700 دلار غیر فعال

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در 13 آگوست نزدیک به 25000 دلار افزایش یافت و تاکنون انکار شده است.

این جفت یک شبه بیش از 1300 دلار افزایش یافت، اما از افت شدیدتر جلوگیری کرد زیرا تعداد کمی نسبت به بیت کوین خوشبین بودند، زیرا گاوها دوباره حرکت خود را نزدیک به مقاومت بحرانی از دست دادند.

حساب تجاری محبوب ارزهای دیجیتال ایل کاپو به دنبال کنندگان توییتر خود گفت: «با آخرین اوج به دنبال شورت های اولیه باشید».

زیون همکار تاجر به همان اندازه هوشیار بود. گفت او می خواهد برای از بین بردن معکوس روندها، «بیشتر» از قیمت نقدی بخرد.

افزایشی بیشتر، حساب معاملاتی Credible Crypto بود، که استدلال می‌کرد که هرگونه اصلاحی صعودی باقی می‌ماند مگر اینکه 20700 دلار شکسته شود.

او گفت: “تسکین به طور قابل توجهی بالاتر از حد انتظار بود، اما به نظر می رسد که بالاترین قیمت مایع محلی است، اما ما فکر می کنیم که منطقی تر است که آن را قبل از ادامه به 28k+ به رنگ سبز کاهش دهیم.” نظر داد در نمودار همراه

“من نمودار را کمی تمیز کردم تا همه چیز واضح تر شود. تا آن زمان در 20.7k باطل شد و تا آن زمان در هر سمت نزولی صعودی بود.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/ Twitter

کریپتو تونی می‌گوید: «تا زمانی که بالاتر از محدوده بالا بمانیم، 20های بالای 27000 تا 28000 دلار را هدف قرار خواهیم داد.» Crypto Tony اضافه، با سطح حمایت بحرانی 24500 دلار، ادامه استراتژی از ابتدای هفته.

اتریوم پس از 11 هفته وقفه به 2000 دلار بازگشت

در همین حال، در میان آلت‌کوین‌ها، این اتر (ETH) بود که پس از افزایش یک شبه که شاهد عبور ETH/USD از 2000 دلار برای اولین بار از ماه مه بود، پیشتاز شد.

مرتبط: بازارهای رمزنگاری بهبود یافته اند، احساسات بهبود یافته است، اما خرده فروشی هنوز FOMO نیست

این جفت با قیمت 2020 دلار تاکنون، بهترین عملکرد خود را از 23 می به دست آورده است و به دنبال تثبیت در نزدیکی بالاترین سطح در زمان نگارش مقاله است.

نمودار شمعی 1 روزه ETH/USD (Binance).منبع: Trading View

تحلیلگر زنجیره ای و دانشمند مواد اشاره به بر اساس داده‌های CoinMarketCap، سهم بازار ارزهای دیجیتال اتریوم به بالای 20 درصد رسید، در حالی که بیت‌کوین به زیر 40 درصد رسید.

بیت کوین بر نمودار یک هفته ای کندل استیک غالب است منبع: Trading View.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، اندیکاتورهای اختصاصی قبلاً شروع یک “فصل جایگزین” را با قوی ترین سیگنال در این ماه از ژوئن 2021 نشان داده اند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.



نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا