🚨 اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین انتظار دارند که قیمت بیت کوین در ۲۷۰۰۰ دلار باقی بماند زیرا دلار آمریکا نوسان را نادیده می گیرد

در مقایسه با شاخص دلار آمریکا در این روز، بیت کوین مانند یک استیبل کوین به نظر می رسد و قیمت قابل توجه بیت کوین نزدیک به قیمت لحظه ای است.

بیت کوین (BTC) در معاملات وال استریت در ۴ اکتبر در ۲۷۵۰۰ دلار باقی ماند زیرا تمرکز بر افزایش بازدهی ایالات متحده ادامه داشت.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل: ۲۷۰۰۰ دلار “کلید” قیمت بیت کوین است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView روز آرامی را برای عملکرد قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهند در حالی که نوسانات دلار غالب بود.

پس از یک جلسه معاملاتی پر هیجان در اوایل هفته، بیت کوین بار دیگر به دنبال جهت بود و ناظران بازار نقاط کلیدی قیمت را مشخص کردند.

معامله‌گر معروف Skew هشدار داد که فعالان بازار تا ۲۷۶۰۰ دلار فروش می‌کنند و اصرار داشت که “بازیابی این سطح قیمت مهم است.”

او در بخشی از آنالیز آن روز X پیش‌بینی کرد: «اگر آن را پس بگیریم، پاپ مناسبی خواهیم داشت.

تاجر دیگر کریپتو تونی همچنین تاکید کرد که ۲۷۰۰۰ دلار نقطه ضعف است.

در همین حال، معامله گر مارک کالن نیز استراتژی معاملاتی خود را به روز کرد تا روی نگه داشتن ۲۷۰۰۰ دلار به عنوان پشتیبانی تمرکز کند.

“بیت کوین از اولین تلاش به منطقه من و ضربه زدن روی خط روند شکست واکنش نشان می دهد” همراه با تفسیر گفت.

“شرایط بازار ترافیک خوب نیست، بنابراین فشار کاهش یافته است. بیایید ببینیم آیا BTC می تواند این منطقه را برای مدتی بیشتر حفظ کند تا زمانی که سایر بازارها ثبات پیدا کنند. نگه داشتن ۲۷۰۰۰ دلار برای BTC Masu کلیدی است!”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Mark Cullen/X

بیت کوین منتظر می ماند تا دلار به شدت افزایش یابد

همانطور که کالن و دیگران توضیح دادند، خلق و خوی موجود در بازار میراث آن روز به وضوح به اندازه بیت کوین ثابت نبود.

مطالب مرتبط: تحلیلگران بیت کوین همچنان پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین تا ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کند

این درحالی است که بازده اوراق ۳۰ ساله خزانه داری ایالات متحده به بالاترین حد خود در ۱۶ سال اخیر رسیده است و مفسران را نسبت به احتمال سقوط آینده نگران کرده است.

Skew پیشنهاد کرد که این عدم اطمینان در مورد چگونگی توسعه نیروهای کلان عامل کمبود قابل توجه حجم معاملات BTC است.

یکی دیگر از X پست کرد: “این پیشنهاد چیز دیگری جز این واقعیت که مقصران عمدتاً آن را می خرند، وجود ندارد.” گفت قبل از.

“بازار احتمالاً در تلاش است تا همه چیزهایی را که از نظر پارامترهای ریسک و قرار گرفتن در معرض خطر در حال وقوع است هضم کند. بسیاری از مردم در بحبوحه مشکلات بازار تسلیم نقدینگی می شوند.”

قدرت دلار آمریکا قبل از شروع معاملات در وال استریت آشفتگی خاص خود را ایجاد کرد، به طوری که شاخص دلار آمریکا (DXY) از سطوحی که از سه ماهه چهارم سال گذشته مشاهده نشده بود، به شدت کاهش یافت.

همانطور که اخیرا مرسوم بود، بیت کوین/دلار آمریکا به حرکت سریع DXY ادامه داد.

این نمودار ساعتی از شاخص دلار آمریکا (DXY) است. منبع: TradingView

Sven Henrich، بنیانگذار NorthmanTrader، در مورد این وضعیت اظهار نظر کرد و نشان داد که عملکرد بلند مدت نمودار DXY مطابق انتظار است.

او گفت: «در میان همه آشفتگی ها و نوسانات، یک نمودار به طرز شگفت انگیزی ثابت و تمیز وجود دارد: دلار آمریکا به خط روند کانال احترام می گذارد. گفت X مشترکین

“یک واگرایی منفی در بالاترین سطح اخیر در بالای کانال. آنچه با این اتفاق می افتد احتمالاً یکی از محرک های اصلی بازار برای بقیه سال خواهد بود.”

نمودار شاخص دلار آمریکا (DXY). منبع: Sven Henrich/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا