🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین از دونالد ترامپ پیشی گرفت، American Guns: Google Trends


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

عبارات عمدتاً محبوبی مانند اسلحه، چاک نوریس، بیمه درمانی و سیاست حتی در بین ۱۰ نفر برتر لیست قرار نگرفتند.

بیت کوین (BTC) همچنان جایگاه خود را به عنوان بیشترین واژه گوگل در ایالات متحده حفظ می کند، در میان بحث های فزاینده درباره دونالد ترامپ، اسلحه و سایر موضوعات مرتبط با سیاست و سرگرمی.

مقایسه حجم جستجو بر اساس داده‌های Ahrefs نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها علاقه زیادی به بیت‌کوین دارند و نوادا جایگاه آن را به‌عنوان «مشغول‌ترین ایالت بیت‌کوین» در ایالات متحده می‌داند. علیرغم اینکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به طور مداوم سرفصل های کیفرخواست را عنوان می کرد، این اصطلاح از نظر بیشترین جستجو در آمریکا در رتبه دوم قرار دارد.

مقایسه حجم جستجو (ایالات متحده در مقابل جهانی). منبع: Ahrefs

همانطور که در بالا نشان داده شد، سایر اصطلاحات محبوب پس از بیت کوین و دونالد ترامپ به ترتیب شامل اخبار فوری، الویس پریسلی و دنیای دیزنی است. عبارات عمدتاً محبوبی مانند اسلحه، چاک نوریس، بیمه درمانی و سیاست حتی در بین ۱۰ نفر برتر لیست قرار نگرفتند.

مقایسه جستجوی بین دونالد ترامپ و بیت کوینمنبع: گوگل ترندز

اما در ۳۰ روز گذشته، جستجوهای گوگل برای دونالد ترامپ تنها برای دو روز، در ۴ و ۵ آوریل، از بیت کوین پیشی گرفت.

مقایسه سراسری جستجوهای بیت کوینمنبع: گوگل ترندز

مقایسه ایالت به ایالت نشان می دهد که نوادا ایالتی است که بیشترین جستجو برای بیت کوین را دارد و پس از آن به ترتیب میامی، کالیفرنیا و واشنگتن قرار دارند.

به گفته Trading Browser، دلیل اصلی این یافته به دلیل تلاش های دولت محلی برای کاهش مالیات و تشویق نوآوری است. این مطالعه افزود: نفس قمار طولانی مدت نوادا ممکن است به موفقیت و علاقه بالای بیت کوین کمک کرده باشد.

مربوط: Binance.US نمی تواند شریک بانکی در ایالات متحده پیدا کند: گزارش

گزارش جدید وزارت خزانه داری آمریکا به این نتیجه رسیده است که کره شمالی و جنایتکاران از خدمات DeFi برای کسب سود غیرقانونی استفاده می کنند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، وزارت خزانه داری معتقد است که “بیشتر پولشویی، تامین مالی تروریسم، و تامین مالی اشاعه” با استفاده از ارزهای فیات یا خارج از اکوسیستم دارایی دیجیتال رخ داده است. من اینجا هستم.

مجله: DeFi مزرعه Ponzi را برای “بازده واقعی” رها کردنویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا