اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر پیش بینی می کند بیت کوین زودتر از حد انتظار به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) در افزایش اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. سیگنالینگ یک بازار صعودی بالقوه در افق وجود دارد. جِل، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، که به دلیل پیش‌بینی‌های دقیق‌اش شناخته می‌شود، با انتشار توییتی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جنجال به پا کرد که نشان می‌دهد بیت کوین به زودی افزایش خواهد یافت.

این تحلیلگر در توییتی نوشت که پایین ترین سطح جدید قفل شده است و بیت کوین در حال صعود است، که حاکی از اعتماد قوی به عملکرد دارایی دیجیتال است. وی با بیان اینکه حرکت صعودی بعدی بیت کوین آغاز شده است، ابراز عقیده کرد که رسیدن به ۱۰۰۰۰۰ دلار فقط مسئله زمان است.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین ۷۱۱۳۳ دلار است و شاهد افزایش قابل توجه ۵.۷۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. این افزایش منزوی نیست. حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین با ۴۹.۱۲ درصد افزایش به ۴۴.۵۸ میلیارد دلار رسید. ارزش بازار نیز به طور موازی ۵.۷۴ درصد افزایش یافت و اکنون به ارزش ۱.۴ تریلیون دلار رسیده است. این معیارها نه تنها نشان دهنده علاقه و سرمایه گذاری رو به رشد در بیت کوین است، بلکه بر روند صعودی بازار نیز تأکید می کند.

اثر نصف شدن بیت کوین؟

انتظارات پیرامون BTC با تحولات آتی قوی تر می شود نصف شدن بیت کوین این رویداد قرار است ماه آینده برگزار شود. روندهای تاریخی مرتبط با رویدادهای نصف شدن قبلی اغلب منجر به افزایش قابل توجه قیمت شده است که به خوش بینی گسترده در بین سرمایه گذاران و تحلیلگران کمک می کند. این رویداد ذاتاً عرضه بیت کوین جدید را کاهش می دهد و بنابراین به طور بالقوه قیمت را به دلیل افزایش کمیاب افزایش می دهد.

این خوش بینی بی اساس نیست. موسسه مالی Standard Chartered Bank اخیرا پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند در سال آینده به ۲۵۰,۰۰۰ دلار برسد و بر چشم انداز صعودی که با پیش بینی های Jelle همسو است، تأکید می کند. در حین پیش بینی ها موضوع مشترک در میان تحلیلگران، اعتقاد به رشد مداوم بیت کوین است، به گونه ای که نقطه عطف ۱۰۰۰۰۰ دلاری اکنون بیش از هر زمان دیگری قابل دستیابی به نظر می رسد.

با نزدیک شدن به نصف شدن بیت کوین، جامعه کریپتو از نزدیک وضعیت را زیر نظر دارد و به موج صعودی امیدوار است که بسیاری پیش بینی می کنند. اگر پیش‌بینی‌ها درست باشد، بیت‌کوین می‌تواند در آستانه ورود به مرحله رشد بی‌سابقه باشد که نقطه عطف مهمی را در سفر خود رقم بزند و به طور بالقوه چشم‌انداز مالی را تغییر دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا