اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به یک “وسیله مبادله قابل اعتماد” در اتحادیه اروپا تبدیل خواهد شد: بیت کوین آمستردام ۲۰۲۲

گرت جنکینسون، خبرنگار کوین تلگراف، در رویداد بیت کوین آمستردام ۲۰۲۲ با نایجل فاراژ، عضو سابق پارلمان اروپا مصاحبه کرد.

به گفته سیاستمدار نایجل فاراژ، بیت کوین می تواند در سال های آینده به وسیله مبادله بهتر و قابل اعتمادتری در اروپا تبدیل شود زیرا تورم به مرور زمان به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود.

در بیت‌کوین آمستردام ۲۰۲۲، گرت جنکینسون، خبرنگار کوین‌تلگراف، با نایجل فاراژ، رهبر سابق حزب استقلال بریتانیا که از برگزیت حمایت می‌کرد، درباره نحوه شنیدن سیاستمداران برای اولین بار در مورد بیت‌کوین (BTC) صحبت می‌کند. ما در مورد تورم و چگونگی پذیرش آن در اروپا در آینده نزدیک بحث می کنیم.

به گفته فاراژ، او برای اولین بار ۱۰ سال پیش در حالی که در صنعت بازارهای مالی کار می کرد، قبل از اینکه وارد سیاست شود، بیت کوین را کشف کرد. او گفت: “من همیشه از نظر تحولات مالی گوش بسیار نزدیک به زمین داشتم. بنابراین خیلی زود در مورد آن شنیدم.”

یکی از اعضای سابق پارلمان اروپا تاکید کرد که در آن زمان درباره بیت کوین مطمئن نبوده و هرگز عاشق مفهوم یک ارز جدید نشده است. اما با گذشت سال‌ها، با جدی‌تر شدن تورم، نظر سیاستمداران تغییر کرد. او توضیح داد:

“پول بیماری، تورم دوباره به سیستم بازگشته است. یادم می آید جوان بودم. این تاریخ تورم، زمانی که شروع شد، بیش از آن چیزی که کسی تصورش را بکند دوام خواهد آورد.”

تا آن زمان، سیاستمداران بیشتر فناوری بیت کوین و قابلیت های منحصر به فرد آن را بررسی کرده بودند. بنابراین جذابیت بیت کوین بیشتر شبیه جاذبه استاندارد طلا بود: مجموعه هایی وجود دارد.

مربوط: قیمت بیت کوین حمایت ۱۹,۰۰۰ دلاری را در آستانه انتشار “بیشترین” چاپ CPI تهدید می کند

جدای از کشف بیت کوین و ویژگی های آن، آقای فاراژ نظر خود را در مورد چگونگی آینده با توجه به پذیرش بیت کوین در اروپا ارائه کرد. همچنین تحت تأثیر این واقعیت است که او توضیح داد:

«آنچه ابتدا در آمریکا اتفاق می‌افتد، اینجا نیز اتفاق خواهد افتاد. [Bitcoin] جایگزینی قابل اعتماد خواهد بود. ”

علاوه بر این، سیاستمداران بیت کوین را با تراکنش های بانکی مقایسه کرده اند و آنها را ناکارآمد، پرهزینه و بسیار کند می دانند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا