اخبار ارز دیجیتال

آنتونی اسکاراموچی می گوید بیت کوین تا سال ۲۰۲۶ یک فروشگاه ارزش خواهد بود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تصورات غلط زیادی در مورد بیت کوین (BTC) وجود دارد، به خصوص در مورد نقش آن در اکوسیستم مالی گسترده تر. اخیراً، یک سوال از اندرو راس سورکین، مجری برنامه Squawk Box CNBC برای جامعه گسترده‌تر مطرح شد. سوال او در حال بررسی دلایلی است که چرا بیت کوین در آخر هفته سقوط کرد، علیرغم ادعای اینکه بیت کوین محافظ تورم و ذخیره ارزش است.

آنتونی اسکاراموچی، گاو بیت کوین در پاسخ به این سوال گفت که بیت کوین هنوز یک پوشش تورمی یا ذخیره ارزش نیست. او معتقد است که سطح پذیرش جهانی این سکه در حال حاضر پایین است و تا زمانی که سکه میزبان حداقل یک میلیارد کاربر باشد، چیز زیادی تغییر نخواهد کرد. به گفته اسکاراموچی، این تعداد فرزندخواندگی تا سال ۲۰۲۶ رخ نخواهد داد.

بیت کوین اغلب به عنوان رقیب اصلی طلا معرفی می شود، دارایی ای که قرن ها به عنوان ذخیره ارزش و محافظت در برابر تورم عمل کرده است. با رشد تاریخی بیت کوین به بالاترین حد تاریخ (ATH) بیش از ۷۳۰۰۰ دلار، تبلیغات بیشتری برای این ارز دیجیتال ایجاد شد.

به گفته اسکاراموچی، بیت کوین هنوز یک دارایی فنی در مراحل اولیه است و مانند هر دارایی ریسک دیگری در آینده قابل پیش بینی معامله خواهد شد. وی ضمن اشاره به رشد رشد تا کنون، گفت که بیت کوین در واقع دارای برخی ویژگی های پوشش ریسک است، اما همچنان نوسانات شدیدی برای مقابله با آن دارد.

بیت کوین هنوز زود است

یکی دیگر از افسانه های مهمی که آنتونی اسکرامچی آن را رد می کند این است که آیا بیت کوین هنوز در مراحل ابتدایی خود است یا خیر. او گفت که با راه اندازی بیت کوین نزدیک به ۱۵ سال پیش، این ادعا که بیت کوین دیگر جدید نیست باید کنار گذاشته شود.

او با استفاده از اختراع هواپیما به عنوان مطالعه موردی، گفت که اگرچه برادران رایت هواپیما را در سال ۱۹۰۳ اختراع کردند، اما منتقدان گفتند که این نوآوری تا سال ۱۹۱۸ تجاری نخواهد شد. با توجه به اینکه هواپیما تا به امروز چگونه توسعه یافته است، اسکاراموچی خوشبین است که بیت کوین بسیار ارزشمند خواهد بود. بیشتر در دراز مدت


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا