اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین با قیمت پایین تر از 20000 دلار بیت کوین در 20 ماه اخیر را تهدید می کند

معامله گران به طور فزاینده ای بر روی سقوط بیشتر به پایین ترین سطح ژوئن یا حتی فراتر از آن شرط بندی می کنند و در تلاش برای نگه داشتن 20000 دلار هستند.

به نظر می رسید بیت کوین (BTC) در 28 آگوست به کمترین میزان بسته شدن ماهانه خود از سال 2020 خواهد رسید زیرا گاوها کنترل خود را از دست دادند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

شانس به زیر 2000 دلار می رسد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تعداد ساعاتی را نشان می‌دهند که بیت کوین/دلار آمریکا از 20000 دلار عبور کند و شمع هفتگی تکمیل شود.

این زوج نتوانستند موقعیت هایی را که در آخر هفته از دست داده بودند، به دست آورند و تنها چند روز پس از ماه، حتی 20000 دلار به عنوان حمایت آسیب پذیر به نظر می رسید.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین نزدیک به 19900 دلار معامله می شود که کمتر از پایان ماه ژوئن است.

نمودار کندل استیک ۱ ماهه BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

“مهم نبود چه نوع خطوط یا قیچی هایی روی نمودار وجود دارد.” منبع نظارت بر روی زنجیره شاخص های مواد بسته شدن در آخر هفته همراه با داده‌های پیشنهاد و درخواست از دفتر سفارش Binance.

پس از ورود JPow به بازار در روز جمعه، بیت‌کوین روند کاهشی خود را نسبت به پایین‌های ژوئن از دست داد.

نمودار سطح خرید/فروش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

متریال اندیکاتورز به آبشار دارایی های پرخطر در 26 آگوست اشاره داشت که ناشی از اظهارات جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا بود.

سخنرانی پاول در سمپوزیوم اقتصادی سالانه جکسون هول موجی از شوک را در بازار سهام ایجاد کرد، بدون اینکه نشانه ای از مهار یا خنثی کردن هر گونه افزایش قابل توجه نرخ در آینده وجود داشته باشد. مجموع زیان سهام ایالات متحده در روز به 1.25 تریلیون دلار رسید.

بیت کوین با سرعت خود مطابقت داشت و برخی از خریداران بالقوه قصد خرید زیر 20000 دلار را داشتند، اما اجماع باعث کاهش بیشتر در آینده شد.

تاجر محبوب آمبسا روی دو سناریو تمرکز کنید در روز، حمایت/مقاومت برگشتی برای ادامه بالاتر و شکست به 16000 تا 17000 دلار وجود خواهد داشت.

معامله گر همکار کریپتو تونی در مورد خود گفت: «ما چیزهای زیادی برای دیدن داریم قبل از اینکه این روند صعودی شود. آخرین به روز رسانی.

ضرر عرضه بیت کوین به 50 درصد نزدیک می شود

در همین حال، برای حساب تحلیلی کالج روی زنجیره، نشانه‌هایی از تشویق از داده‌های زنجیره‌ای وجود داشت که سودآوری هادلر را پوشش می‌داد.

مرتبط: بیت کوین بدترین خطر خود را در ماه اوت از سال 2015 به بعد می بیند.

افت قیمت اخیر سهم سود عرضه بیت کوین را کاهش داده است، به طوری که این سهم به سطوحی نزدیک می شود که تنها در پایین ترین سطح بازارهای کلان قبلی دیده شده است.

کالج Onchain اظهار داشت: “ما منتظر یک بازار نزولی بودیم تا اینکه حاشیه سود بیت کوین به زیر 50٪ کاهش یابد.”

این رقم در ماه ژوئن کمی بالاتر از 50.28 درصد بود و اکنون به 51.76 درصد رسیده است.

عرضه درصد بیت کوین در نمودار سود. منبع: Onchain College/Twitter

همانطور که Cointelegraph در آخر هفته گزارش داد، Hodler همچنان به نگهداری منابع BTC با اطمینان روزافزون ادامه می‌دهد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا