اخبار ارز دیجیتال

رهبران فکری بیت کوین، مزایا و معایب اعداد ترتیبی را می سنجند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نظر مدیر عامل اکوسیستم بیت کوین در مورد دستورات چیست و بازی کامپیوتری Doom چه ربطی به آن دارد؟

ترتیبی اینجا می ماند. ترتیبات یا توانایی جوهر افشانی دائمی داده ها (معمولاً به صورت تصویر یا jpeg) روی بلاک چین بیت کوین (BTC)، در میان برخی از اعضای بیت کوین و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال بحث برانگیز بوده است. این موضوع در حال رشد است. سازنده و مدیر عامل شرکت متمرکز بر بیت کوین که در کنفرانس Advancing Bitcoin در لندن شرکت کرد، اینطور نیست.

کوین تلگراف از چندین مدیر عامل، سازندگان و رهبران نظرات کلیدی خواست تا در طول کنفرانس نظرات خود را در مورد موارد عادی ارائه دهند.

الکس لیشمن، مدیرعامل ریور، به کوین تلگراف گفت که هنوز موضعی در قبال دستورات نگرفته است، اما اخیراً موضعی به او داده شده است.

به طور خلاصه، ایده قرار دادن این نوع متا لایه که Sats را در بالای بیت کوین ردیابی می کند، با نقشه برداری آن به یک حالت دیگر یا بلاک چین، بسیار جذاب و بالقوه برای دیگران است. می تواند جالب باشد.

به عنوان مثال، لیشمن اخیراً بازی رایانه ای قدیمی Doom را در Ordinal بازی کرده است. لیشمن از روی بلاکچین می‌خواند: «شخصی سرنوشتی را در یک صفحه وب کوچک جاوا اسکریپت و دستورات جاسازی کرد.»

گیم پلی واقعی Doom از Ordinal بارگذاری شده است.سس

اریک سیریون، یکی از بنیانگذاران و مشاور Fedi و نگهدارنده پروتکل متن باز Fedimint، به کوین تلگراف گفت که در مورد اعداد ترتیبی نیز “بسیار بی طرف” است.

اساساً، ما نمی‌توانیم کاری در مورد آن به روشی اخلاقی سازگار انجام دهیم. برای مثال، اگر سعی کنیم با آن مبارزه کنیم، چه چیزی به ما حق انجام آن را می‌دهد؟ شما نمی‌توانید به طور مؤثر مبارزه کنید. […] پس بله، چرا در مورد آن هیجان زده شوید؟

سیریون اضافه کرد که او لزوماً از طرفداران Ordinals نیست زیرا آنها می توانند بلاک چین را کمی منفجر کنند، اما گفت: “من کیستم که به دیگران بگویم با هزینه هایی که می پردازند چه کنند؟”

از آن زمان، بلاک چین بیت کوین «نفخ» و متوسط ​​شده است اندازه بلوک ها همیشه بالاتر است، اما هزینه ها کم و بیش ثابت است.

از زمان ترتیبی، متوسط ​​اندازه بلوک به شدت افزایش یافته است. منبع: Blockchain.com

Benoît Mazuk، مدیر عامل Bitcoinpoint، یک صرافی بیت کوین مستقر در بریتانیا، نگرانی های Sirion در مورد ازدحام بلاک چین را به اشتراک گذاشت. او می‌داند که رهبران افکار عمومی بیت‌کوین، مانند مدیر عامل بلوک‌استریم، دکتر آدام بک، اظهار داشته‌اند که اعداد ترتیبی «بی‌فایده» هستند (توئیت را وارد کنید)، اما برای Mazuk، «من بیشتر به بیت‌کوین تمایل دارم».

شاید نگرانی بزرگتر این باشد که کاربران بتوانند تصاویر گرافیکی و داده های توهین آمیز را در بلاک چین آپلود کنند. پورن شوک اخیراً به صورت عادی آپلود شده است.

با این حال، پایداری و مقاومت در برابر سانسور به هر دو صورت عمل می کند. لیشمن می‌گوید که ایجاد یک رکورد دائمی از رویدادها یا داده‌های بالقوه مهم یا فرهنگی مهم (مانند Doom) می‌تواند به‌طور دائم در بلاک چین حک شود. لیشمن اظهار داشت: «اعداد ترتیبی ممکن است در نهایت به محتوای قابل تنظیم و واقعاً مقاوم در برابر سانسور تبدیل شوند.

مطالب مرتبط: اولین حراج بیت کوین NFT آزمایشگاه یوگا ۱۶.۵ میلیون دلار در ۲۴ ساعت جمع آوری کرد.

کریستین کرولز، مدیر عامل مجله بیت کوین، اخیراً اشاره ای فرهنگی به سانسور کتاب های روهل دال منتشر کرده است. سی‌کی پرسید که چاپ کتاب‌ها در بلاک چین نسخه اصلی را کجا ذخیره می‌کند.

به طور کلی، Ordinal شروع به تغییر روش استفاده و رویکرد طرفداران بیت کوین به بیت کوین کرده است. Ordinals مورد استفاده دیگری را برای شبکه بیت کوین به غیر از اولین مورد استفاده، یعنی نقدی نظیر به نظیر ارائه می دهد.

“شاید پایگاه داده بیت کوین برای چیزهای دیگر ارزشمند باشد و آنها مایل به پرداخت برای آن باشند.

از زمانی که Ordinals معرفی شد، ماینرها به ازای هر بلوک پول بیشتری به دست آورده اند، اما طرفداران بازی های ویدیویی می توانند مطمئن باشند که Doom بارگذاری شده از بلاک چین بیت کوین قابل بازی است.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا