🚨 اخبار ارز دیجیتال

با راه اندازی قرارداد رویداد BTC توسط CME، بیت کوین به بالای ۲۴۰۰۰ دلار رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

معاملات آتی بیت کوین در CME از زمان آغاز به کار تاکنون ۵۵۰۰۰۰ قرارداد معامله شده است.

در ۱۳ مارس، بازار مشتقات آمریکا CME راه اندازی قرارداد رویداد آتی بیت کوین (BTC) خود را اعلام کرد. تیم مک کورت، رئیس جهانی، گفت: صرافی کاملاً تنظیم شده و تسویه شده توسط دولت اکنون معاملات آتی بیت کوین را به عنوان “روشی کم هزینه برای تجارت دیدگاه سرمایه گذاران در مورد افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین ارائه می دهد. قراردادهای منقضی روزانه برای تسویه نقدی مقید را تسهیل کنید.” سهام و محصولات FX در گروه CME.

قراردادهای رویداد جدید ما برای معاملات آتی بیت کوین ریسک محدود و راهی بسیار شفاف را برای طیف گسترده ای از سرمایه گذاران برای دسترسی به بازار بیت کوین از طریق یک صرافی کاملاً تنظیم شده ارائه می دهد. این قراردادهای سررسید روزانه با تسویه نقدی، مکمل مجموعه موجود است که تا به امروز بیش از ۵۵۰۰۰۰ قرارداد معامله شده است.

در ۱۰ مارس، Cointelegraph گزارش داد که درخواست اعتماد فیزیکی بیت کوین مدیر دارایی VanEck توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) رد شد. کمیسیونر خاطرنشان کرد که SEC تمام برنامه های Spot Bitcoin Trust ثبت شده را رد کرده است.

چند روز پیش، شرکت مدیریت ارز دیجیتال Grayscale، دقایقی مربوط به شکایت جاری خود با SEC را به دلیل امتناع از تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به یک صندوق قابل معامله در بورس منتشر کرد. طبق رونوشت، قاضی نئومی رائو اظهار داشت:

“زیرا به نظر من این چیزها فقط مشتقات یکی از دیگری هستند. آنها در ۹۹.۹٪ مواقع با هم حرکت می کنند. آیا وجود دارد؟”

GBTC در حال حاضر با ۳۸.۱۹ درصد تخفیف نسبت به ارزش خالص دارایی معامله می شود که از پایین ترین رکورد ۵۰ درصدی بالاتر است. شکایت بین شرکت و SEC ادامه دارد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا