اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در قلمرو بالا به عنوان قیمت واقعی باعث “سیگنال کلان” BTC می شود

سیگنال های جالبی توسط چندین شاخص نمودار دیگر در این هفته منتشر شده است که همه آنها نشانگر پایین بازار نزولی هستند.

بیت کوین (BTC) در ۲۵ آگوست به ۲۲۰۰۰ دلار نزدیک شد و قیمت واقعی به مانع بزرگ بعدی برای گاوها تبدیل شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

قیمت به دست آمده منجر به اطمینان می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا یک شبه افزایش یافته و به ۲۱۷۰۰ دلار رسیده است.

آن سطح، مطابق با قیمت واقعی، روز قبل یک منطقه بازگشتی کلیدی را مشخص کرده بود و ادامه صعودی را هدف قرار می داد، اما در زمان نوشتن، بیت کوین هنوز نتوانسته است فراتر از آن یا قانع کننده باشد. من مجبور شدم آن را برای حمایت تغییر دهم.

«دوباره در قیمت‌های واقعی»، Analyst Routes بسته شدن همراه با نموداری که تعامل قیمت های واقعی و لحظه ای را در بازارهای نزولی قبلی نشان می دهد.

روت گفت که تا کنون، سال ۲۰۲۲ به طور قابل توجهی کمتر از زمان تحقق آن در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۴ بوده است.

آ پست های بعدی تغییر ۹۰ روزه در قیمت های تحقق یافته به سطوح تاریخی که قبل از افزایش قیمت طولانی مدت بود و حاوی پیش بینی امیدوارکننده تری بود، رسید.

Root افزود: این اکنون یک “سیگنال ماکرو” است.

نمودار قیمت واقعی BTC/USD.منبع: Glassnode

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، برخی بر این باورند که برخی از خطوط روند بلندمدت، از جمله BTC/USD روزانه، در حال حاضر صعودی هستند و ممکن است ضررهای قابل توجه بیشتر محقق نشود.

اورلین اوهایون، مدیر عامل شرکت نرم‌افزاری XOR Strategy، رابطه بین نرخ روزانه و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (SMA) را به عنوان یک سیگنال صعودی ذکر کرد.

او گفت، مشابه مسیری که یافته‌های قیمتی محقق شد، عمق بین ۲۰۰ SMA و نقطه نشان‌دهنده رفتار در انتهای کلان سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۴ است. توضیح داد همراه با نمودار مقایسه استراتژی XOR.

اوهایون مدتهاست که خواستار شروع یک بازار صعودی عظیم بیت کوین شده است که در ماه های اخیر انتقادهای زیادی را در رسانه های اجتماعی به دنبال داشته است.

نمودار مشروح BTC/USD در ۲۰۰ SMA. منبع: اورلین اوهایون/ توییتر

بازارها برای نظرات جکسون هول فدرال رزرو آماده می شوند

از سوی دیگر، معامله‌گر و تحلیلگر کریپتو، ایل کاپو، به پیش‌بینی خود پایبند بود که بازگشت کوتاه‌مدت به قیمت‌های لحظه‌ای، قبل از وارد شدن به یک افت قابل‌توجه، ۲۲۰۰۰ دلار افزایش می‌یابد.

مطالب مرتبط: از دست دادن آدرس های بیت کوین با افزایش قیمت بیت کوین ۲۱۰۰۰ دلار در ماه بالا رفت

مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، که قبلا امیدوار بود ۲۱۵۰۰ دلار به عنوان پشتیبان نگهداری شود، هشدار داد که رویدادهای کلان آتی برای بیت کوین “مهم” خواهند بود.

اینها در قالب سمپوزیوم سالانه جکسون هول فدرال رزرو ایالات متحده و نظرات مربوط به رئیس جروم پاول که برای ۲۶ آگوست برنامه ریزی شده بود، ارائه شد.

او گفت که علاوه بر این، داده‌های مربوط به شاخص هزینه مصرف شخصی (PCE) و نوسانات برابری بین دلار آمریکا و یورو مواردی هستند که باید تماشا کرد. گفت فالوورهای روز توییتر.

شاخص دلار آمریکا (DXY) که روز قبل افزایش یافت، روند صعودی خود را معکوس کرد و یک پایین‌ترین سطح محلی جدید را ثبت کرد.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا