اخبار ارز دیجیتال

دارندگان کوتاه مدت بیت کوین تسلیم می شوند زیرا داده ها فرصت های خرید بالقوه را در بین نسل ها برجسته می کند

در حالی که عملکرد قیمت فعلی بیت کوین چیزهای قابل توجهی را باقی می گذارد، چندین شاخص به یک فرصت بالقوه خرید بین نسلی برای سرمایه گذاران صبور اشاره می کند.

تغییرات قیمت بیت کوین (BTC) نشان می دهد که دارایی هنوز در وضعیت نامطمئنی قرار دارد، با گزارش اخیر ARK Invest که نشان می دهد عرضه بیت کوین به عنوان سهم سود ۱۴ درصد کاهش یافته است. سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین می گویند که چاره ای جز این ندارند. برای تسلیم شدن در ماه اوت

تغییرات در احساسات بازار بیت کوین و ارزش گذاری ماهانه در ماه اوت. منبع: ARK Invest

در حالی که بسیاری از معامله گران افت قیمت قابل توجهی را در این مرحله از چرخه نصف شدن بیت کوین به عنوان یک فرصت خرید می بینند، حرکت نزولی قابل توجه این است که قیمت بیت کوین برای اولین بار از ژوئن ۲۰۲۳ به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای خود سقوط کرد.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، ۲۰۰-WMA معمولاً به عنوان یک سطح حمایتی کلیدی در طول روندهای نزولی عمده عمل می کند و ARK معتقد است که در صورت وجود هر عامل نزولی در آینده، قیمت BTC بالاتر از قیمت واقعی فعلی افزایش می یابد. این نشان دهنده افت احتمالی است. به حدود ۲۰۳۰۰ دلار

میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای بیت کوین و قیمت واقعی. منبع: ARK Invest

علیرغم چشم‌انداز کوتاه‌مدت وخیم بازار ارزهای دیجیتال، دیدگاه خوش‌بینانه‌تر از سقوط بیت‌کوین به زیر ۲۰۰-WMA نشان می‌دهد که قیمت‌های واقعی و سقوط به زیر میانگین متحرک بلندمدت احتمالاً باعث خرید چرخه‌ای می‌شود. فرصت برجسته خواهد شد. سرمایه‌گذارانی که با کاهش قیمت‌ها به زیر هر دو شاخص در سال‌های ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ و اوایل سال ۲۰۲۲ پس‌انداز کردند، طی شش ماه آینده سودهای بزرگی کسب کردند.

تحلیلگر بن لیلی اخیراً به رویداد مشابهی در شاخص تسلط بیت کوین اشاره کرد و گفت که “بیت کوین دوباره در شرف تصاحب رهبری است.”

مزیت ارزش بازار بیت کوین منبع: TradingView

به گفته لیلی،

از نظر تغییرات قیمت، ما شباهت های زیادی را در این نقطه با آنچه در سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاد مشاهده می کنیم، و ما انتظار داریم که روندها در مورد بیت کوین در هفته ها و احتمالا ماه های آینده آشکار شود. این به تسلط بیت کوین (BTC.D) مربوط می شود. که سهم بازار بیت کوین در ارزهای دیجیتال را بر اساس ارزش بازار اندازه گیری می کند. در نمودار زیر، افزایش در سال ۲۰۱۹ در سال ۲۰۱۸ آغاز شد و به دنبال آن می توانید ببینید که به یک کف خوب (جعبه قرمز) رسیده و سپس تا سه ماهه اول به طور پیوسته افزایش یافته است. ۲۰۱۹. پس از آن، برای چندین ماه روند نزولی داشت (اولین فلش قرمز)، بزرگ در روز اول آوریل. قبل از اینکه ما به عقب برگردیم (اولین فلش سبز).

لیلی با مقایسه احساسات مشارکت‌کنندگان بازار در سال‌های ۲۰۱۸-۲۰۱۹ با احساسات کنونی بازار، پیشنهاد می‌کند که اقدام قیمت امروز یادآور دوره قبل از بازگشت در سال ۲۰۱۹ است. ”

داده‌های ارزش بازار استیبل‌کوین همچنین نشان‌دهنده عدم تمایل سرمایه‌گذاران صعودی است، با ARK گزارش می‌شود که “کل عرضه استیبل کوین ۹۰ روزه از ۱۶۲ میلیارد دلار در مارس ۲۰۲۲ به ۱۲۰۰ دلار امروز افزایش یافته است. این واقعیت که بیش از ۲۰٪ کاهش یافته و به ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است.” نقدینگی بازار و اعتماد سرمایه گذاران به کار با بیت کوین و آلت کوین ها را از بین برده است.

درصد کل تغییر ۹۰ روزه در سرمایه بازار استیبل کوین. منبع: ARK Invest

واضح است که ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای در ذهن تقریباً همه سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی است و یا تایید می‌شوند یا روایت پیش‌روی نصف کردن بیت‌کوین باعث ایجاد بازار صعودی خواهد شد. برای ماندگاری.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا