اخبار ارز دیجیتال

فروش بعدی بیت کوین؟ موجودی بایننس بیت کوین در یک ماه 1.5 میلیارد دلار افزایش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس برخلاف سایر صرافی‌های بزرگ، طی یک ماه به بالای 50000 بیت‌کوین رسیده است، اما داده‌ها نشان می‌دهند که بازار در حال کاهش قیمت بیت‌کوین به 30،000 دلار است.

معامله گران بیت کوین (BTC) ممکن است خود را برای فروش آماده کنند زیرا داده ها نشان می دهد ده ها هزار سکه به سمت صرافی ها حرکت می کنند.

آخرین ارقام از منبع نظارت زنجیره‌ای Coinglass تأیید می‌کند که موجودی بیت کوین پیشرو حجم معاملات جهانی بایننس بیش از 50000 بیت کوین (1.5 میلیارد دلار) در 30 روز گذشته افزایش یافته است.

بایننس بیشترین رشد موجودی بیت کوین را در صرافی ها به خود اختصاص داده است

با توجه به اینکه بیت کوین/دلار آمریکا از اواسط ماه مارس به طور مرتب به بالاترین حد چند ماهه خود می رسد، وسوسه فروش دارندگان بلندمدت (LTH) و کوتاه مدت (STH) قطعا افزایش یافته است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، فشار واقعی فروش بر اساس استانداردهای تاریخی تا کنون کم است، اما داده های زنجیره ای نشان می دهد که این امر به راحتی می تواند تغییر کند.

طبق گفته Coinglass، بایننس به تنهایی 51000 بیت کوین نسبت به 30 روز قبل افزایش یافته است. داده‌های دیگری از پلتفرم تحلیلی CryptoQuant تأیید می‌کند که وقتی BTC/USD به طور موقت پشتیبانی 20000 دلاری را در برابر Match 10 به چالش کشید، موجودی آن تقریباً 100000 BTC افزایش یافت.

داده‌های دیگری از پلتفرم تحلیلی CryptoQuant تأیید می‌کند که وقتی BTC/USD به طور موقت پشتیبانی 20000 دلاری را در برابر Match 10 به چالش کشید، موجودی آن تقریباً 100000 BTC افزایش یافت.

نمودار موجودی بیت کوین بایننس در مقابل نمودار BTC/USD. منبع: CryptoQuant

علاوه بر این، در حالی که این اعداد ممکن است بالا به نظر برسند، درصد وجوهی که در هفته گذشته به کیف پول‌های صرافی سپرده می‌شوند کاهش یافته است و موجودی‌ها تنها در هفت روز گذشته 22000 BTC افزایش یافته است.

بایننس تنها با بیش از 10 میلیارد دلار حجم معاملات در 24 ساعت گذشته، یک چیز دور از ذهن است. در واقع، سایر صرافی های اصلی بیت کوین خود را از دست داده اند یا اندکی موجودی خود را افزایش داده اند.

مجموعاً در 30 روز منتهی به 28 آوریل، حدود 14000 بیت کوین بوده است، با کل موجودی مبادلاتی که توسط Coinglass ردیابی شده است در حال حاضر 1،919،000 BTC است.

مبادله بیت کوین موجودی BTC در مقابل نمودار BTC/USD.منبع: Coinglass

روی سقف قیمت 30000 دلاری بیت کوین شرط بندی می کند

شکی نیست که عادات سرمایه‌گذاران که در هفته‌های اخیر دیده‌ایم، گاوها را برای حمایت از 30000 دلار و ادامه روند صعودی تحت فشار قرار داده است.

مطالب مرتبط: «پول هوشمند» به روند صعودی بیت کوین تبدیل می شود: 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

منطقه اطراف آن سطح محل ثبت حجم معاملات تاریخی است و اهمیت 30000 دلار فقط روانی نیست.

در همین حال، وضعیت فعلی نقدینگی در صرافی‌هایی که توسط مجموعه معاملاتی Decentrader ردیابی می‌شوند، نشان می‌دهد که 35000 دلار منطقه کلیدی برای نقدینگی موقعیت کوتاه BTC اهرمی است.

نقشه نقدینگی BTC/USD (اسکرین شات).منبع: Decentrader

به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل بازار در حال انجام خود، Decentrader دریافت کردم حتی با وجود اینکه بیت کوین/دلار آمریکا از پایین ترین سطح داخلی خود بهبود یافت و نزدیک به 29500 دلار معامله شد، پشتیبانی رو به رشد 30000 دلار را دور از دسترس نگه داشت.

فالوورهای توییتر او در این باره می گویند: «نسبت شلوارهای بلند به شورت بیشتر از شلوارهای بلند نشان می دهد».

این نشان می‌دهد که بسیاری از مردم مقاومت 30000 دلاری را کوتاه می‌کنند و همزمان شاهد بازگشت سود باز نزدیک به 1 میلیارد دلار بودیم.

نمودار نسبت بلند/کوتاه بیت کوین. منبع: Decentrader/ توییتر

مجله: ارسال و شکار شیت بدون پیراهن در خیابان میم SBF: گابریل هاینز، تالار شعله

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا