اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین با بدترین خطر ماه اوت از سال 2015 مواجه است

سپتامبر از لحاظ تاریخی یک ماه “قرمز” بوده است، با کمی خنکی جدی در چشم انداز بازه زمانی ماهانه.

بیت کوین (BTC) قرار است بدترین عملکرد ماه اوت خود را از زمان بازار نزولی سال 2015 ببیند و ممکن است در ماه آینده بدتر شود.

داده‌های منبع تحلیل زنجیره‌ای Coinglass نشان می‌دهد که BTC/USD در هفت سال گذشته آگوست بدی نداشته است.

سپتامبر به معنای کاهش متوسط ​​قیمت BTC 5.9٪ است.

دارندگان بیت کوین پس از دو افت شدید قیمت بیت کوین در هفته های اخیر به طور قابل درک می ترسند، اما از نظر تاریخی سپتامبر حتی بدتر از اوت بوده است.

با 20000 دلار، BTC/USD در این ماه 14 درصد کاهش یافته است که بزرگترین ضرر آن در ماه اوت از سال 2015 است که این جفت شمع قرمز ماهانه 18.67 درصدی را ثبت کرد.

سال‌های پس از آن ثابت کردند که آگوست می‌تواند در مورد عملکرد قیمت بیت‌کوین به میان می‌آید.

اما ماه سپتامبر است که هیچ کس در مورد جهت قیمت مورد انتظار گمانه زنی نمی کند. از قبل به ماه “قرمز” بیت کوین معروف است، میانگین ضرر از زمان شروع رکوردهای کوینگلاس در سال 2013 تقریباً 6 درصد بوده است.

این بار، نوسانات کلان همراه با سنت منجر به پیش بینی های بدبینانه تحلیلگران شده است.

جاش راگر، معامله گر می گوید: «بازار سهام در حال حاضر به طور کلی وضعیت خوبی ندارد، بنابراین سقوط بیت کوین منعکس کننده آن است. بسته شدن همانطور که بیت کوین حمایت 20000 دلاری را تهدید می کرد.

سپتامبر معمولاً از نظر تاریخی ماه خوبی نیست. احتمالاً می تواند در اینجا کاهش یابد و فرصتی برای خریداران در اواخر ماه باشد. من خریدار درازمدت زیر 20000 دلار خواهم بود.

راجر به بحث در مورد این امکان ادامه داد که بیت کوین های حاصل از فرآیند بازسازی Mt.Gox می توانند به طور انبوه توسط طلبکاران فروخته شوند تا پس از هشت سال انتظار دریافت کنند. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بسیاری بر این باورند که چنین رویدادی رخ نخواهد داد و هیچ مبنایی بر خلاف آن ندارد.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

نمودارهای ماهانه “واقعا زشت” هستند

با توجه به بسته شدن ماهانه، مفسران عصبی روی این موضوع تمرکز کردند که آیا بیت کوین می تواند از شکستن شمع ماهانه زیر 20000 دلار جلوگیری کند.

مطالب مرتبط: چرا ماه سپتامبر برای قیمت بیت کوین به یک ماه بالقوه زشت تبدیل می شود؟

در غیر این صورت، BTC/USD از نظر پایین ترین سطح نمودار از پایان سال 2020 با ژوئن برابری می کند.

بدتر از آن، Galaxy Trading در آخر هفته به دنبال کنندگان توییتر خود هشدار داد که چنین رویدادی می تواند باعث فروش گلوله برفی شود.

او گفت: “چیزها در TF ماهانه واقعاً زشت به نظر می رسند.” من نوشته ام در آن روز.

“کاهش زیر 20000 شمع ماهانه در سه روز می تواند باعث فروش بزرگ به حداقل 14000 شود. دلیل آن این است که شکستن زیر 19900 به معنای درگیر شدن یک شمع نزولی در یک TF بزرگ است.”

حرکت بسیار کمتر از 20000 دلار، منطقه محوری تعیین شده را از اولین حرکت بالاتر از این سطح در سال 2020 نقض می کند.

او می گوید: “به نظر می رسد بیت کوین برای یک آزمایش مجدد عمیق تر از محدوده محوری کلیدی شناسایی شده با استفاده از Wick and Close ماهانه دسامبر 2017 آماده است. به عنوان یک مقاومت عالی عمل کرده است، به عنوان سکوی پرتاب در سال 2020 عمل کرده است، به عنوان یک پشتیبان در سال 2020 عمل کرده است.” گفت. توضیح داد در مورد نمودار ماهانه

نمودار کندل استیک ۱ ماهه بیت کوین/دلار آمریکا (اسکرین شات). منبع: Caleb Franzen/Twitter

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا