🚨 اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو، مدافع بیت کوین، جنبه های متمرکز ادغام را برجسته می کند

Mow ادعا می کند که تعداد کمی از اپراتورهای گره قدرت تغییر، به تاخیر انداختن یا لغو ادغام های آینده اتریوم را دارند.

سامسون موو، مدافع برجسته بیت کوین اخیراً در رسانه های اجتماعی در مورد جنبه متمرکز ادغام آینده صحبت کرد، اما ادعا کرد که به طور گسترده ای شناخته شده نیست.

اتریوم پس از تکمیل ارتقاء Bellatrix در ۶ سپتامبر در حالت شمارش معکوس است، با همه چیز برای انتقال رسمی در ۱۳ تا ۱۵ سپتامبر، بسته به ورودی هش (قدرت رایانه) در شبکه. من اینجا هستم. ادغام با یک آستانه دشواری به نام سختی کل ترمینال (TTD) با مقدار ۵۸۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ آغاز می شود.

Mow استدلال می‌کند که در حالی که همه فکر می‌کنند دشواری آستانه از پیش تعیین شده باعث ادغام می‌شود، یک جنبه وجود دارد که افراد زیادی به آن توجه نمی‌کنند. او گفت که اپراتور گره این قدرت را دارد که مقدار TTD را با یک خط کد بازنویسی کند.

Mow به یک پست وبلاگ Galaxy اشاره کرد تا مشکل اصلی تمرکز Merge را برجسته کند و استدلال کند که اتریوم عمداً این واقعیت را پنهان می کند.

او گفت که چون گره‌های بحرانی کمی وجود دارد، «افراد اگر بخواهند همیشه می‌توانند «مقدار واقعی» زمان فعال‌سازی را پر کنند. نکته جالب ایجاد یک سایت ردیابی برای “پیش بینی” زمان وقوع آن است. “

کوین تلگراف با موو تماس گرفت تا نظر او را در مورد بحث متمرکزسازی که در مورد ادغام آینده و انتقال بعدی اتریوم در پیش است دریافت کند. مو به کوین تلگراف گفت که حرکت به سمت اثبات سهام (PoS) “جنبه متمرکز اتریوم را دائمی می کند.”

مربوط: Vitalik به اپراتورهای Node اطلاع می دهد تا مشتریان را قبل از ارتقا Bellatrix به روز کنند

او افزود که در سیستم‌های PoS، اپراتورهای گره تنها مسئول تصمیم‌گیری هستند، همانطور که در مثال لغو TTD نشان داده شده است. او گفت:

اگر اتریوم می‌خواست واقعاً انرژی کارآمد، مقیاس‌پذیر و ارزان‌تر باشد، باید روی فناوری‌های سطح ۲ بیت‌کوین مانند لایتنینگ و مایع تحقیق و توسعه می‌کرد.

حرکت اتریوم به یک شبکه PoS به عنوان یک استراتژی برای رسیدگی به مسائل مقیاس‌پذیری آغاز شد، اما به سرعت در میان بررسی‌های فزاینده بر مصرف انرژی شبکه بیت‌کوین به یک مسئله بهره‌وری انرژی تبدیل شد. این ادغام نشان‌دهنده تکمیل فاز دوم یک فرآیند مهاجرت سه فازی است که بیشتر مزایای کلیدی مانند کاهش قیمت گاز و سرعت تراکنش سریع‌تر با تکمیل فاز سوم حاصل می‌شود.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا