اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین نوسان می کند زیرا فدرال رزرو می گوید افزایش نرخ ممکن است “مناسب” نباشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت کوین پس از افزایش ۰.۲۵ درصدی فدرال رزرو شاهد نوسانات شدید است، اما جروم پاول، رئیس هیئت مدیره، پیشنهاد کرده است که سیاست می تواند تغییر کند.

بیت کوین (BTC) در ۲۲ مارس شاهد نوسانات قابل توجهی بود زیرا فدرال رزرو ایالات متحده (Fed) اشاره کرد که ممکن است افزایش نرخ بهره را متوقف کند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

پاول: «می» و «بعضی» «در جریان نیستند»

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که به دنبال افزایش ۲۵ واحد پایه مورد انتظار فدرال رزرو، افزایش و کاهش شدید BTC/USD را نشان می‌دهد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در حال انجام، به نظر می رسد جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بحران جاری بانکی ایالات متحده و پیامدهای آن را کم اهمیت جلوه داده است و اشاره می کند که افزایش نرخ بهره در روز می تواند آخرین باشد.

پاول در اظهارات آماده شده گفت: فدرال رزرو به دلیل رویدادهای سیستم بانکی در دو هفته گذشته احتمالاً شاهد تشدید شرایط اعتباری برای خانوارها و مشاغل خواهد بود که احتمالاً بر نتایج اقتصادی تأثیر می گذارد.

او گفت: «برای تعیین میزان این تأثیرات خیلی زود است و بنابراین قضاوت در مورد چگونگی واکنش سیاست پولی زود است.»

“در نتیجه، ما دیگر نمی گوییم که انتظار داریم افزایش مداوم نرخ ها برای کنترل تورم مناسب باشد. در عوض، ما انتظار داریم که تشدید بیشتر سیاست ها مناسب باشد. افزایش.”

BTC/USD ابتدا قبل و بعد از رویداد قبل و بعد از رویداد به پایین ترین سطح محلی ۲۷,۸۶۷ دلار در Bitstamp رسید و قبل از بازگشت به معاملات بالای ۲۸,۰۰۰ دلار، اما با ادامه هضم بازار پاسخ پاول به سؤالات مطبوعاتی، قیمت در زمان نوشتن پایین باقی ماند. .

به‌ویژه برای افزایش نرخ‌ها، او گفت که کلمات «ممکن است» و «بعضی» بهترین کلمات برای توصیف سیاست‌های آینده هستند، نه «در حال انجام».

با این وجود، برخی از مفسران گفتند که فدرال رزرو پاول در قرار دادن تورم بالاتر از بحران بانکی با ادامه افزایش نرخ‌ها، «شاهین» بود.

Tedtalksmacro گفت: “فدرال رزرو تا کنون نشان داده است که وعده نرخ بهره و تورم بالاتر را به عنوان دشمن شماره یک خود می دهد.” من نوشته ام به عنوان بخشی از پیگیری توییتر.

دایره های قیمت بیت کوین

بنابراین بیت کوین سفر را به ۳۰۰۰۰ دلاری که برخی برای تصمیم افزایش نرخ امیدوار بودند، رساند.

مطالب مرتبط: آیا فدرال رزرو افزایش نرخ ها را متوقف می کند؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

«شورت‌ها منحل شده‌اند، لانگ‌ها منحل شده‌اند.

بر اساس داده‌های منبع نظارتی Coinglass، کل نقدینگی ارزهای دیجیتال در آن روز به ترتیب ۳۶ میلیون دلار و ۷۸ میلیون دلار برای شلوارک‌های کوتاه و بلند بود.

نمودارهای انحلال ارزهای دیجیتال منبع: Coinglass

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا