اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین 19.6 هزار دلار را تهدید می کند زیرا ری دالیو سقوط 30٪ سهام را پیش بینی می کند.

عواقب پس از ادغام اتریوم به گاوهای ارز دیجیتالی که با فشار مداوم بازار مواجه هستند، استراحتی نمی دهد زیرا قیمت سهام نیز روند نزولی دارد.

بیت کوین (BTC) در 16 سپتامبر با تشدید آخرین روند نزولی Croscript تلاش کرد تا پایین ترین سطح محلی را بشکند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

پس از ادغام هیچ تخفیفی برای بازار گاوی BTC وجود ندارد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 19600 دلار بوده است و پشتیبانی خریدار از کاهش بیشتر جلوگیری می‌کند.

با پایان ادغام اتریوم (ETH) این سطح به عنوان پایین ترین سطح خود در طول روز نگه داشته شد، اما باعث فروش شد و ETH/BTC را به پایین ترین سطح 3 هفته اخیر نزدیک کرد.

نمودار کندل استیک 1 روزه ETH/BTC (Binance).منبع: Trading View

در میان روحیه تیره و تار، معامله گران و تحلیلگران تمایل کمی برای ارزیابی مجدد چشم انداز بازار خود نشان دادند.

Il Capo از Crypto گفت: “ما به سناریوی پمپ سریع به 23000 در BTC و 1800 در ETH و تخلیه بزرگ از آنجا مطمئن هستیم.” من نوشته ام، تکرار یک نظریه دیرینه.

“زمان نشان خواهد داد.”

حساب‌های معروف CryptoBullet در حالی که هشدار می‌دهند که وضعیت “خوب به نظر نمی‌رسد”، بازپرداخت میانگین متحرک 100 دوره ای (MA) را برای برگشت صعودی در نمودار 4 ساعته درخواست کرده است.

دالیو: پس از افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو، سهام سقوط کرد

در همین حال، پس از یک روز دیگر از دست دادن سهام ایالات متحده، ری دالیو، سرمایه گذار، نتایج نزولی جدیدی در مورد معنای محیط تورمی فعلی برای بازارها گرفته است.

مطالب مرتبط: معامله‌گران اتریوم در طول ادغام، قیمت اتریوم را به تعداد رکورد پایین می‌آورند — 50 درصد سقوط در پیش است؟

دالیو در آخرین پست وبلاگ خود که در 13 سپتامبر منتشر شد، پیش‌بینی کرد که آسیب کلی به سهام 30 درصد از ارزش فعلی آن‌ها را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: افزایش نرخ بهره دو اثر منفی بر قیمت دارایی ها خواهد داشت: 1) نرخ تنزیل ارزش فعلی و 2) ضعیف شدن اقتصاد باعث کاهش درآمد حاصل از دارایی ها می شود که هر دو باید مورد توجه قرار گیرند.

این تخمین‌ها چقدر است؟ بر اساس تأثیر تنزیل بر ارزش‌های جاری، ما تخمین می‌زنیم که افزایش نرخ بهره از شرایط فعلی به حدود 4.5 درصد تأثیر منفی بر قیمت سهام در حدود 20 درصد خواهد داشت (اما، به طور متوسط، مدت طولانی‌تر دارایی‌های مدت‌زمان بالاتر و دارایی‌های کوتاه‌مدت کمتر هستند.) حدود ۱۰ درصد تأثیر منفی به دلیل کاهش درآمد دارد.»

این می‌تواند خطری برای کل بازار کریپتوهای بسیار همبسته به همراه داشته باشد، زیرا بیت کوین به سطوح نزدیک به 10000 دلار چشم دوخته است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، این عدد در حال حاضر با رادارهای بلندمدت پیش بینی کنندگان غریبه نیست.

بر اساس داده های CME FedWatch Tool، انتظار می رود فدرال رزرو در نشست هفته آینده کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) نرخ ها را 75 واحد پایه دیگر افزایش دهد و برخی از فعالان بازار انتظار 100 واحد پایه را دارند.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا