اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین با افت ۰.۷ درصدی در میان فشار نهایی ۲۰۰۰۰ دلاری آغاز شد

اقدام قیمت بیت کوین می تواند شامل یک سفر دیگر به ۲۰۵۰۰ دلار باشد، اما فراتر از آن، روند کلی برای معامله گران به شدت کاهش می یابد.

بیت کوین (BTC) تا پایان ماه سپتامبر نتوانست بالای ۲۰۰۰۰ دلار بماند. این به این دلیل است که یک معامله گر یک رالی نهایی را قبل از سقوط جدید هدف قرار داده است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

هدف صعودی ۲۰۵۰۰ دلاری معامله گر بدون تغییر باقی می ماند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا پس از پایان ماه نزدیک به ۱۹۴۰۰ دلار پایین باقی می‌ماند.

داده‌های منبع داده‌های زنجیره‌ای Coinglass نشان می‌دهد که نمودار ماهانه در ۱ اکتبر افزایش نمی‌یابد، با کاهش ۳ درصدی، BTC/USD تا کنون ۰.۷ درصد دیگر در «Uptober» کاهش یافته است.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

داده‌های مالی ناامیدکننده از بازارهای کلان به فقدان اشتها برای دارایی‌های پرخطر کمک کرد و چشم‌انداز در میان معامله‌گران ارزهای دیجیتال تاریک باقی ماند.

حساب کاربری محبوب توییتر Crypto’s Il Capo توانست بیش از ۲۰۰۰۰ دلار درآمد کسب کند. بسیار پایین تر.

ان پست همزمان او استدلال کرد که خرید ثابتی به ارزش ۱۹۲۰۰۰ دلار در صرافی FTX وجود دارد که می تواند به افزایش کوتاه مدت کمک کند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین/دلار آمریکا احتمالاً تا پایان هفته نوساناتی را نشان می دهد. سفت شدن باندهای بولینگر در بازه زمانی پایین تر.

نمودار شمعی ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (بیت استمپ) با باندهای بولینگر.منبع: Trading View

با این وجود، همانطور که کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد بازار در Cubic Analytics، تاکید کرد، روند شکست بیت کوین که رقیب بازار نزولی سال ۲۰۱۸ بود، ادامه یافت.

وی گفت: بیت کوین رسماً ۱۰ شمع قرمز رنگ ماهیانه Heikin Ashi را با ضرب‌الاجل ماه سپتامبر تولید کرده است. به وضوح.

این طولانی‌ترین دوره از بازار نزولی ۲۰۱۸ است که از فوریه ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹ ۱۴ شمع قرمز تولید کرد.

نمودار شمعی یک ماهه هایکین آشی (Bitstamp) بیت کوین/دلار آمریکا منبع: نمای معاملاتی.

بانک های بزرگ زنگ خطر را در میان تحلیلگران به صدا در می آورند

داستان کلان لحظه حول محور بانک‌های بزرگ جهانی می‌چرخد که با نشانه‌های نگران‌کننده‌ای که از Credit Suisse ظاهر می‌شوند، مشاهده می‌شوند.

مرتبط: خریداران بازار گاوی بیت کوین ۲۰۲۱ تسلیم می شوند زیرا داده ها ۵۰ درصد زیان را نشان می دهند

سهام وام‌دهندگان سوئیسی از سال ۲۰۲۱ تاکنون سقوط کرده است و اکنون نگرانی‌ها به موسساتی مانند دویچه بانک، یونی کردیت و حتی بانک چین سرایت کرده است.

آلیستر مک‌لئود، رئیس تحقیقات GoldMoney، گفت: پاسخ داد، بارگذاری نمودارهای مقایسه ای قیمت و نسبت کتاب بانک های مختلف.

اگر یکی از آنها شکست بخورد، بقای بقیه زیر سوال می رود.”

در یادداشتی به نقل از رویترز در ۲ اکتبر، مدیر عامل کردیت سوئیس، اولریش کوئرنر، به سرمایه گذاران گفت: “وضعیت قوی سرمایه و نقدینگی بانک و “عملکرد روزانه سهام ما را اشتباه نگیرید.”

این رویداد پس از بازگشت بانک مرکزی انگلیس به تسهیل کمی (QE) در هفته گذشته، با تورم به بالاترین سطح خود در ۴۰ سال گذشته، در یک چرخش بی سابقه رخ داد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا