اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به زیر 19000 دلار سقوط کرد زیرا اطلاعات رسمی رکود ایالات متحده را تأیید می کند

سیاستمداران همچنان به بحث در مورد اینکه آیا اقتصاد ایالات متحده در رکود است یا خیر، ادامه می دهند، حتی در حالی که داده ها دو سه ماهه متوالی رشد منفی را برجسته می کنند. از سوی دیگر، بیت کوین در حال حاضر 19000 دلار دارد.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 29 سپتامبر در محدوده معاملاتی باریکی سقوط کرد زیرا داده های رسمی اقتصاد ایالات متحده را وارد رکود کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

ایالات متحده با تعریف تکنولوژیکی رکود مطابقت دارد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت کوین/دلار آمریکا در زمان نگارش این مقاله کمی بالاتر از 19000 دلار است.

این جفت ارز از اعداد بد در ایالات متحده عبور کرد و رشد تولید ناخالص داخلی (GDP) در سه ماهه دوم 0.6- درصد برآورد شد. این بدان معنی است که ایالات متحده معیارهای استاندارد برای رکود را برآورده می کند – دو چهارم متوالی رشد منفی، علیرغم اعتراضات کاخ سفید برعکس.

Cobessi Letter منبع تفسیری مالی می‌گوید: «همه در مورد رکود اقتصادی صحبت می‌کنند که انگار نباید اتفاق بیفتد. واکنش نشان داد.

اگر در بلندمدت اقتصاد سالمی داشته باشید، رکودهای زیادی خواهید داشت. اگر رکودی وجود نداشته باشد، فقط حباب خواهید داشت.

در همین حال، رابین بروکس، اقتصاددان ارشد مؤسسه مالی بین‌المللی (IIF) در تحلیل وضعیت اروپا گفت: هشدار داد او همچنین با استناد به داده‌های اعتماد مصرف‌کننده گفت که یک رکود «عمیق» در آستانه ضربه زدن به منطقه یورو است.

حساب کاربری محبوب توییتر «نهنگ‌های غیرعادی» نوشت: «به یاد داشته باشید، با بازبینی منفی تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه دوم، کاخ سفید اعلام کرده است که این تعریف رکود نیست. ادامه سردرگمی در مورد اینکه چه چیزی رکود اقتصادی را تشکیل می دهد که اوایل امسال آغاز شد.

“در عوض، آنها از NBER حمایت می کنند، جایی که “کاهش قابل توجهی در فعالیت اقتصادی در سراسر اقتصاد گسترش می یابد و بیش از چند ماه طول می کشد”.

این رویداد پس از مداخله ناگهانی بانک انگلستان در بازار اوراق قرضه بریتانیا، بازگشت به تسهیل کمی (QE) در حرکتی یادآور جو زمان تولد بیت کوین است.

19000 دلار نوسان به نظر می رسد

با وجود این، اقدام قیمت بیت کوین موفق شد از نوسانات قابل توجه جلوگیری کند، حتی اگر تا پایان ماهانه فقط یک روز باقی مانده باشد.

مرتبط: مطالعه: “سم زدایی عالی” بیت کوین می تواند قیمت بیت کوین را به 12000 دلار برساند

در زمان نگارش این مقاله، BTC/USD در تلاش بود تا از پشتیبانی 19000 دلاری خارج شود.

با توجه به اینکه نتیجه تولید ناخالص داخلی -0.6 درصد بهتر از پیش‌بینی 0.9- درصد بود، منابع تحلیلی زنجیره‌ای مواد شاخص‌ها دلیل چندانی برای جشن گرفتن نداشتند.

در کنار اسکرین شات های دفترچه سفارش BTC/USD در بایننس، Material Indicators هشدار می دهد که پایین ترین سطح بازار “در داخل” نیست.

«گزارش قوی اقتصادی به این معنی است که تشدید فدرال رزرو هنوز تأثیر زیادی نداشته است. پیش بینی کرد برخی از نظرات همراه

نمودار داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا