اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین پس از سقوط اولین بانک ریپابلیک افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت بیت کوین با کاهش سپرده های بانک فرست ریپابلیک که ترس از یک بحران بانکی دیگر در ایالات متحده را برانگیخت، افزایش یافت.

قیمت بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا سهام First Republic Bank (FRC) در 25 آوریل بیش از 50 درصد سقوط کرد و نگرانی ها در مورد احتمال ورشکستگی قریب الوقوع بانک را افزایش داد. بیش از 3 درصد جهش کرد.

بر اساس پلتفرم آموزش ارزهای دیجیتال استرالیا Collective Shift، رئیس تحقیقات، گزارشگر تجاری فاکس نیوز، چارلز گاسپرینو، گفت که بانکدارانی که با First Republic Bank کار می کنند می خواهند این موسسه به یک متولی دولتی تبدیل شود. اندکی پس از انتشار اخباری که ما انتظارش را داشتیم، قیمت بیت کوین افزایش یافت.

امانت دار تاکتیکی است که به طلبکاران اجازه می دهد وجوه بالقوه نکول را جمع آوری کنند و به شرکت های مشکل دار کمک می کند تا از ورشکستگی جلوگیری کنند.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز Santiment نشان می دهد که ارتباط بین بیت کوین و S&P 500 ممکن است در حال کاهش باشد زیرا صحبت از بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن در بحبوحه بحران بانکی دوباره شروع به افزایش یافته است.

جمهوری اول در اوایل ماه مارس با مشکل مواجه شد، زمانی که 11 بانک از بزرگترین بانک های ایالات متحده، از جمله JP Morgan و Bank of America Corporation، 30 میلیارد دلار در بانک های مشکل دار سپرده گذاری کردند.

بلومبرگ در 26 مارس گزارش داد که مقامات ایالات متحده در حال بررسی ایجاد یک تسهیلات اعتباری اضطراری برای کمک به بانک‌ها برای سخت‌تر کردن «چالش‌های ساختاری» در ترازنامه‌های خود هستند.

منابع ناشناس در آن زمان گفتند که مقامات ایالات متحده سپرده‌های بانکی را “باثبات” اعلام کردند، حتی در حالی که First Republic به نگرانی‌های نقدینگی خیره شده بود، و قانون‌گذاران هیچ خطری برای تجربه یک “فرار ناگهانی و جدی” که منجر به بسته شدن سیلیکون ولی شود وجود نداشت. بانک.

متأسفانه، این تضمین ها نادرست هستند.

روز دوشنبه، 23 آوریل، First Republic در تماس با درآمدهای سه ماهه اول خود گزارش داد که کل سپرده ها به بیش از 100 میلیارد دلار کاهش یافته است و “گزینه های استراتژیک” را برای تقویت موقعیت مالی خود در اسرع وقت دنبال خواهد کرد.

درآمد سه ماهه اول 2023 First Republic Bank.منبع: بانک اول جمهوری

این بانک هنوز دقیقاً مشخص نکرده است که این گزینه های استراتژیک دقیقاً چه هستند، اما گزارش های درآمدی نشان می دهد که شرکت در حال مبارزه در حال کاهش ترازنامه خود، کاهش حقوق مدیران و کاهش اجاره نامه های اداری است. تاکید می کند که قصد دارد با تعدیل 20 درصد از هزینه ها هزینه ها را کاهش دهد. 25 نفر. درصد کارکنان در سه ماهه دوم.

مربوط: فیلیپ سوئیفت: قیمت بیت کوین به راحتی می تواند در چهار ماه آینده به 20000 دلار برسد.

بحران بانکی امسال به شدت مؤسسات مالی ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داده است. در 8 مارس، بانک سیلورگیت اعلام کرد که پس از تجربه انباشت سپرده، بسته خواهد شد.

دو روز بعد، در 10 مارس، بانک سرمایه گذاری سیلیکون ولی توسط وزارت حفاظت مالی کالیفرنیا بسته شد.

با وجود این آشفتگی، جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده بارها گفته است که بخش بانکی ایالات متحده قوی و باثبات است. یلن در اظهارات خود در جلسه شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) در 21 آوریل گفت: «سیستم بانکی ما با سرمایه و نقدینگی قوی همچنان قوی است.نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا