اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین سودهای مقیاس خاکستری را پاک می کنند زیرا SEC تصمیم گیری ETF را به تاخیر می اندازد

قیمت بیت کوین طی سه روز گذشته افزایش یافت و تقریباً با همان نرخی که دو رویداد اخیر بر درخواست معلق برای ETF بیت کوین تأثیر گذاشت، کاهش یافت.

در کمتر از یک روز، بیت کوین (BTC) تقریباً تمام دستاوردهای Grayscale Investments را در پیروزی قانونی خود بر تنظیم کننده های اوراق بهادار ایالات متحده از دست داد.

بیت کوین در ۲۹ آگوست به بالاترین حد دو هفته اخیر رسید، پس از اینکه یک قاضی اعلام کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار زمانی که درخواست ETF Spot Bitcoin را رد کرد، “خودسرانه و دمدمی مزاج” بود.

با این حال، به تعویق افتادن هفت برنامه ETF بیت کوین در حال انتظار توسط SEC، قیمت بیت کوین را کاهش داد و طی ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۵ درصد کاهش یافت.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro، قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود ۲۶۰۰۰ دلار است که نسبت به سطح حدود ۲۷۳۰۰ دلاری که از زمان پیروزی Grayscale حفظ کرده بود، به شدت کاهش یافته است.

نمودار قیمت ۷ روزه BTC نشان می دهد که سودها پاک شده است. منبع: Cointelegraph Markets Pro

BlackRock، WisdomTree، VanEck، Bitwise، Valkyrie، Fidelity و صندوق مشترک Invesco و Galaxy همگی توسط SEC به ۳۱ آگوست موکول شده اند.

اگرچه برخی از جمله تحلیلگران بلومبرگ ETF اریک بالچوناس و جیمز سیفرت انتظار تاخیر داشتند، قیمت کاهش یافت.

تأخیرهای SEC 45 روز اضافی برای تأیید، رد یا به تعویق انداختن مجدد یک دادخواست فرصت می دهند.

مربوط: چه زمانی برای سرمایه گذاری در بیت کوین دیر است؟

آخرین مهلت تصمیم گیری بعدی برای درخواست های ETF از ۱۶ اکتبر تا ۱۹ اکتبر است، اما SEC می تواند تصمیم گیری را تا اواسط مارس سال آینده به تعویق بیاندازد، زمانی که مجبور به انجام این کار خواهد شد.

با این حال، بالچوناس در ۳۰ آگوست گفت که SEC شانس ۷۵ درصدی برای تأیید ETF بیت کوین در سال جاری دارد، در حالی که پیش بینی قبلی او ۶۵ درصد بود.

او گفت که رد یکپارچه استدلال SEC از سوی قضات به این معنی است که “ما در توجیه انکار بیشتر با نزدیک شدن مهلت، مشکل خواهیم داشت” و افزود که پیروزی دادگاه گری اسکیل عامل افزایش احتمال است.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنندنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا