اخبار ارز دیجیتال

سقوط قیمت بیت کوین قبل از FOMC در میان هشدارها مبنی بر اینکه قیمت پایین ۱۷.۶ هزار دلار پایین نیست

یکی از تحلیلگران بر این باور است که نه سهام و نه ارزهای رمزنگاری شده پایین آمده اند، زیرا داده های هشدار دهنده نشان می دهد که S&P 500 از سال ۲۰۰۸ کپی شده است.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۱۷ اوت به پایین ترین حد هفتگی سقوط کرد زیرا فدرال رزرو در مورد دارایی های پرریسک حل نشده اظهار نظر کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

دلار با انقضای دقیقه فدرال رزرو افزایش می یابد

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD روزانه بیش از ۲ درصد کاهش می یابد و در Bitstamp به ۲۳۳۲۵ دلار می رسد.

این جفت ارز که در حال حاضر نشانه‌هایی از ضعف را نشان می‌داد، با باز شدن معاملات سهام ایالات متحده، ساعاتی قبل از انتشار صورتجلسه آخرین جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) بیشتر سقوط کرد.

اگرچه هیچ تصمیمی در مورد نرخ بهره در نظر گرفته نشده است، اما این جلسه برای نشان دادن دیدگاه فدرال رزرو در مورد تعدیل بعدی نرخ بهره که برای سپتامبر برنامه ریزی شده است، علامت گذاری شد.

میکائیل ون د پوپ، یکی از همکاران Cointelegraph گفت: «دقایق FOMC امشب یک رویداد بزرگ است و به ما اطلاعاتی در مورد اینکه آیا فدرال رزرو یک شاهین یا یک کبوتر خواهد بود، به ما می دهد. بسته شدن در آخرین به روز رسانی توییتر خود

“فکر نمی‌کنم تاثیر زیادی داشته باشد، اما ارزهای دیجیتال ارزش زیادی به آن می‌دهند، بنابراین نوسانات بالاست.”

سهام در این هفته با مقاومت قابل توجهی در امتداد خط ارزهای دیجیتال مواجه شدند و برخی از منابع همچنان به پیش بینی اصلاحات قابل توجه بیشتر در سراسر صفحه ادامه می دهند.

جاستین بنت، بنیانگذار پلتفرم آموزشی کریپتو آکادمی کریپتو، نسبت به رفتار کپی S&P 500 درست قبل از بحران مالی جهانی در سال ۲۰۰۸ هشدار داده است.

“این تکان دهنده است. S&P 500 از سقوط سال ۲۰۰۸ تقلید می کند. زمان بندی از زمان ATH تقریباً یکسان است.” نظر داد در جدول مقایسه

هیچ کفی برای سهام و ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

نشانه ای از روز به شکل افزایش ارزش دلار آمریکا بود و شاخص دلار آمریکا (DXY) در تلاش برای حمله به مقاومت در طول ماه اوت بود.

بنت گفت: “$DXY ممکن است پس از تقلبی به زیر ۱۰۵.۵۰ به ۱۱۲-۱۱۳ برسد. بر سهام و ارزهای دیجیتال تاثیر خواهد گذاشت.” اضافه.

نمودار شمعی ۱ روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

خریداران قیمت های کمتری را مشاهده می کنند

در بازه زمانی کوتاه‌تر، روند بیت کوین نیز به سرعت حرکت خود را از دست داد و پشتیبانی از پیشنهاد قیمت دفتر سفارش Binance را کاهش داد.

مرتبط: قیمت بیت کوین رد ۲۴.۵ هزار دلار را کاهش می دهد زیرا معامله گران به قدرت آن شک دارند

نشانگر مواد منبع نظارت بر زنجیره اسیر این اقدام نتیجه گیری می کند: “ما هنوز معتقدیم که رالی بازار نزولی شتاب خود را از دست می دهد، حتی اگر دوباره افزایش یابد.”

اهداف صعودی می توانند به صورت میانگین متحرک ۱۰۰ روزه باشند. توضیح داد، که در زمان نگارش ۲۴۵۴۴ دلار است.

مفسر متیو هایلند در چند روز گذشته در مورد این سقوط بیت کوین هشدار داده است. نتیجه.

این ساختار اخیراً در کل ضعیف بوده است. به نظر می‌رسد بازار اولین نشانه‌های حیات را همین هفته گذشته نشان داده است.

سطح خرید/فروش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا