اخبار ارز دیجیتال

همانطور که تحلیلگر می گوید فدرال رزرو فرود نرم را “دفن کرده” قیمت بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلار است.

روایت تورم ایالات متحده از سهولت کنترل فاصله گرفته است زیرا می تواند بر عملکرد دارایی های ریسک فشار بیشتری وارد کند.

بیت کوین (BTC) تا ۳۱ آگوست در اطراف سطح کلیدی ۲۰۰۰۰ دلار در نوسان بود زیرا دورنمای تورم ایالات متحده بدتر شد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا دوباره به کمتر از نصف شدن دیشب رسید، اما به ۲۰۳۰۰ دلار در روز بازگشت.

این حرکت محدود با بهبودی اندک در سهام ایالات متحده همراه بود، به طوری که شاخص S&P 500 و نزدک کامپوزیت به ترتیب ۰.۱۵% و ۰.۶% در اولین ساعت معاملات افزایش یافتند.

با این حال، نگرانی ها در مورد برنامه ضد تورم فدرال رزرو پس از سخنرانی بدبینانه هفته گذشته توسط جروم پاول، رئیس، همچنان ادامه داشت.

علیرغم لفاظی های قبلی پاول، دایان سوانک، اقتصاددان ارشد KPMG به رسانه های اصلی گفت که کل مفهوم “فرود نرم” برای اقتصاد ایالات متحده اکنون کنار گذاشته شده است.

او به بلومبرگ توضیح داد که سخنرانی پاول در واقع “مفهوم فرود نرم” را مدفون کرد، در عوض نشان داد که فدرال رزرو قصد دارد رشد را کنترل کند تا “تورم را کنترل کند.”

سوانک افزود: «این یک فرآیند سخت است، اما نسبت به یک رکود ناگهانی دردناک تر و کمتر دردناک تر است».

با تشدید روحیه محافظه کارانه برای دارایی های ریسک، توجه همچنان بر قدرت دلار متمرکز است، که همچنان به بالاترین حد در ۲۰ سال گذشته رسیده است.

مایکل ون د پوپ، مدیرعامل شرکت تجاری Eight Global، گفت: «برای دارایی‌های ریسک‌پذیر، از جمله بیت‌کوین، با پیش‌بینی فشار صعودی در بازار، انتظار یک دلار پایدار یا ضعیف را داریم. حفظ آن ضروری است. گفت دنبال کنندگان توییتر

ماه آینده برای $DXY مهم خواهد بود و این واگرایی نزولی بالقوه می تواند اولین سیگنال باشد.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

بازار بر روی «جدول تلخ» بیش از افزایش نرخ فدرال رزرو

سپتامبر که به طور سنتی ماه شمع قرمز برای بیت کوین است، شاهد داده های کلیدی فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره خواهد بود، همراه با داده های تورم غیرکشاورزی ماه اوت (NFP) و شاخص قیمت مصرف کننده (CPI).

مرتبط: استخراج بیت کوین رقابتی تر از همیشه است، حتی با کاهش ۱۳ درصدی بیت کوین در ماه اوت.

همانطور که ابزار FedWatch گروه CME در آن روز نشان داد، انتظار می رفت نرخ بهره ۷۵ واحد پایه افزایش یابد، مشابه با ماه جولای.

شرکت بازرگانی QCP Capital در آخرین به‌روزرسانی بازار خود به مشترکان کانال تلگرامی خود گفت: «به‌جای نگاه کردن به مسیر گسترده‌تر نرخ بهره و نرخ‌های نهایی، بازار به معامله با ضریب FOMC در ۲۱ سپتامبر بازگشته است.

برای بدتر شدن اوضاع، رئیس پاول در ۲ سپتامبر این تصمیم سیاستی را به NFP و در ۱۳ سپتامبر به CPI واگذار کرد.

QCP اضافه کرد که به لطف آرامش در ماه آگوست، فاصله طولانی تر از حد معمول بین اصلاح جولای و سپتامبر می تواند انگیزه بیشتری برای افزایش بیشتر نرخ ها ایجاد کند.

تصمیمات افزایش نرخ معمولاً ماهانه گرفته می شود.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا