اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین با سخنرانی پاول “هیچ” به طور موقت ۲۰۰۰۰ دلار از دست داد

معامله گران هشدار داده اند که بیت کوین ممکن است دوباره به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کند و هدف قیمت فعلی آن به ۱۶۰۰۰ دلار می رسد.

تحلیلگران بیت کوین (BTC) پس از اینکه بزرگترین ارز دیجیتال برای مدت کوتاهی به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد، مایل بودند که هدف قیمتی جدیدی را در ۲۷ آگوست ترسیم کنند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

هدف قیمت بیت کوین زیر ۲۰۰۰۰ دلار بدون تغییر باقی می ماند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا در طول شبانه‌روز پس از اظهارنظرهای جنگ‌طلبانه فدرال رزرو ایالات متحده به ۱۹۹۴۵ دلار در Bitstamp رسیده است.

زیان روزانه این جفت ارز به ۹ درصد نزدیک می شود و سهام ایالات متحده به دلیل چشم انداز سیاست تورمی سقوط می کند و به نظر می رسد که به طور فزاینده روایت “فرود نرم” را رها می کند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، گفت: “بازیابی ثبات قیمت ها مدتی طول می کشد و به استفاده قوی از ابزارها برای بهبود تعادل بین عرضه و تقاضا نیاز دارد. برای کنترل تورم به یک دوره رشد پایدار زیر روند نیاز است. ممکن است تبدیل شود.” در سمپوزیوم سالانه اقتصادی جکسون هول.

“علاوه بر این، برخی از نرم شدن شرایط بازار کار بسیار محتمل است. نرخ های بهره بالاتر، رشد آهسته تر و بازار کار ملایم تر، تورم را کاهش می دهد، اما همچنین دردسرهایی را برای خانوارها و مشاغل به همراه خواهد داشت. اینها هزینه های ناگواری برای اقتصاد هستند، اما شکست در بازگرداندن ثبات قیمت به معنای درد بسیار بیشتری خواهد بود.”

پاول اضافه کرد که انقباض کمی، معروف به QT، می‌تواند «برای مدتی» ادامه یابد و نوسانات در دارایی‌های ریسک افزایش و کاهش قابل توجهی داشته باشد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، سهام ایالات متحده در مجموع ۱.۲۵ تریلیون دلار در یک جلسه از دست داده است. این بیشتر از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال است.

بیت کوین در روز توانست ۲۰۰۰۰ دلار را دوباره به دست آورد که در زمان نگارش مقاله در حدود ۲۰۲۰۰ دلار بود، اما همچنان به پایین ترین سطح یک ماهه خود نزدیک است.

برای معامله گران، مسئله این بود که کمک مالی می تواند با زیان های بزرگتری همراه باشد.

ایل کاپو از حساب محبوب توییتر کریپتو می گوید: «دلار بیت کوین کمتر از انتظارات بود، اما ایده یکسان است: ابتدا شورت های دیرهنگام را نقد کنید، سپس پایین بیاورید. گفت اولین دنبال کننده برای برخی از به روز رسانی های روز.

متعاقباً، Il Capo از Crypto یک هدف نجات کوتاه مدت بین ۲۳۰۰۰ تا ۲۳۵۰۰ دلار ترسیم کرد، اما در نقطه ضعف، ۱۹۰۰۰ و ۱۶۰۰۰ دلار در حال حاضر اعمال می شود.

دیگران هستند افزایش یافته است انباشت بیت کوین باید به عنوان پشتیبانی دوباره به ۲۰۰۰۰ دلار برسد.

همکار حساب معامله گرSZ توجه ۱۹,۴۰۰ دلار یک منطقه پرش بالقوه تحت چنین اصلاحی است که به سمت افتتاحیه های هفتگی نزدیک به ۲۳,۰۰۰ دلار کاهش می یابد قبل از اینکه ۱۷,۶۰۰ دلار ژوئن دوباره وارد تصویر شود.

در همین حال، خط روند اصلی که در بازار صعودی قبلی مشاهده شد، اکنون برای BTC/USD سربار است. اینها شامل قیمت واقعی ۲۱۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای (MA) نزدیک به ۲۳۰۰۰ دلار بود.

مجموعه معاملاتی Decentrader “به سمت مقاومت بالاتر در ۲۱,۱۰۰ دلار حرکت کرد. پشتیبانی در ۱۹,۸۵۰ دلار و سپس ۱۹,۲۰۰ دلار” اضافه بخشی از خلاصه سناریوی فعلی.

DXY در آخرین لحظه با نشانه فدرال رزرو از خواب بیدار می شود

در همین حال، با سقوط شدید سهام، چهره آشنای دلار آمریکا شروع به تسخیر بازار ارزهای دیجیتال کرد.

مطالب مرتبط: معاملات آتی بیت کوین CME شاهد تخفیف های رکورددار در میان “احساسات بسیار نزولی” باشید

شاخص دلار آمریکا (DXY)، پس از افت شدید اولیه، بار دیگر به سطوحی در محدوده بالاترین ۲۰ سال خود بازگشت.

در پایان ۲۶ آگوست، DXY اندکی به زیر ۱۰۸.۹ سقوط کرد و ظرف چند ساعت از پایین ترین سطح خود یعنی ۱۰۷.۶ صعود کرد.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

کوین سونسون، تحلیلگر، گفت: «حفظ روند فدرال رزرو به این معنی است که DXY دلار به روند خود ادامه خواهد داد، که به این معنی است که دارایی حتی پایین تر خواهد رفت. بسته شدن.

در همین حال، دنی والداس استراوس، سرمایه‌گذار و کارآفرین، به دنبال‌کنندگان توییتر خود اشاره کرد که همبستگی معکوس بین DXY و BTC یک شاخص بالا و پایین مداوم است.

«اگر در این بازار نزولی بیت کوین انباشته می‌کنید، مراقب دلار DXY باشید. من بودم. دریافت کردم همراه با نمودارهای پلت فرم معاملاتی Stockmoney Lizards.

نمودار مشروح شاخص دلار آمریکا (DXY) در مقابل BTC/USD. منبع: دنی بالداس اشتراوس / توییتر

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا