🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار قیمت بیت کوین: پیتر برانت، معامله گر ارشد به Major BTC Headway اشاره می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر افسانه‌ای، در آخرین پست خود در رسانه‌های اجتماعی، در مورد احتمال یک حرکت بزرگ قیمت بیت کوین صحبت کرد و به پتانسیل افزایش ارزش این ارز دیجیتال اشاره کرد.

در نمودار ارائه شده، برانت او یک الگوی تکرارشونده را در رفتار بازار بیت کوین شناسایی کرد و آن را به سه مرحله تقسیم کرد: ۱. Hump-Collapse، ۲. Crash-Slump، ۳. Pump-Collapse. این توصیف عجیب اما روشنگر ماهیت چرخه ای حرکت قیمت بیت کوین را منعکس می کند.

اگرچه چرخه کنونی دو فاز برآمدگی و برآمدگی را تکمیل کرده است، فاز سوم با رخ دادن قسمت تخلیه ادامه می‌یابد و بخش «پمپ» هنوز تکمیل نشده است.

نکته برانت در زمانی است که بازار ارزهای دیجیتال با افزایش نوسانات و عدم اطمینان و بیت کوین در حال کاهش قیمت است. پتانسیل یک حرکت بزرگ قیمت همانطور که برانت پیشنهاد کرد، کنجکاوی در مورد مسیر قیمت بیت کوین را افزایش می دهد.

چیزی که بیشتر به این کنجکاوی دامن زده است، نصف شدن بیت کوین در آینده است، رویدادی که از لحاظ تاریخی بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است. نصف کردن پاداش استخراج بلوک های جدید را کاهش می دهد و به طور موثر نرخ ایجاد بیت کوین های جدید را کاهش می دهد. این رویداد قبلاً منجر به افزایش تقاضا و متعاقب آن افزایش قیمت شده بود. این در راستای پیشنهاد برانت در مورد یک حرکت رو به جلو بود.

در حالی که تنها چند ساعت به پایان کار باقی مانده است، تحلیلگران JPMorgan Chase و Deutsche Bank معتقدند که نصف شدن، که مدت هاست به عنوان یک محرک اصلی صعودی برای قیمت BTC مطرح می شود، در حال حاضر قیمت گذاری شده است. تحلیلگران جی پی مورگان در یادداشتی که روز پنجشنبه منتشر شد، گفتند که بیشترین تأثیر بر استخراج بیت کوین خواهد بود تا قیمت آن.

در حالی که مشتاقانه منتظر نتیجه سرنخ برانت هستیم، زمان دقیق و بزرگی حرکت مورد انتظار همچنان نامشخص است. اما معامله گران و سرمایه گذاران بازار را از نزدیک برای شاخص های دیگری که می تواند نشان دهنده حرکت بعدی بیت کوین باشد، زیر نظر دارند.

بیت کوین پس از کاهش شدید به پایین ترین سطح روزانه ۵۹۵۷۳ دلار بهبود یافت. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین ۵.۱۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و به ۶۴۶۴۱ دلار رسیده است زیرا به نظر می رسد معامله گران از فروش خود چشم پوشی کرده اند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا