اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به هدف جدید ۲۵۰۰۰ دلاری رسید زیرا روز تصمیم SEC باعث افزایش GBTC می شود

تجزیه و تحلیل بیت کوین نشان می دهد که نقدینگی در بالای محدوده قیمت فعلی بیت کوین و پایین تر از آن انتظار می رود و GBTC تخفیف خود را بیشتر پاک می کند.

بیت کوین (BTC) برای دومین روز در ۱۳ اکتبر در حدود ۲۶۸۰۰ دلار باقی ماند، زیرا انتظار می رود تصمیمی توسط تنظیم کننده های ایالات متحده در اختلاف با غول سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Grayscale اتخاذ شود.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

بیت کوین بین ابرهای نقدینگی اصلی کمین کرده است

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تایید کردند که قیمت بیت کوین تا حد زیادی نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی مانده است و در یک راهروی باریک باقی مانده است.

تحلیلگران بازار بیت کوین در حال ارزیابی کاتالیزورهای بالقوه هستند، از جمله حکم دادگاه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مبنی بر رد تایید یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF). در حال تصمیم گیری در مورد درخواست تجدید نظر علیه

مایکل ون د پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MN Trading گفت: «امروز روز مهمی است زیرا SEC به تصمیم Grayscale اعتراض می کند. من نوشته ام بخشی از پست X

“اگر هیچ اتفاقی نیفتد، ممکن است در هفته های آینده شاهد یک مورد برای برگشت قیمت بیت کوین باشیم. من در موقعیت طولانی هستم.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

شاخص‌های اقتصاد کلان به دنبال مجموعه‌ای از اعلامیه‌ها در طول هفته که نشان می‌داد تورم پایدارتر از انتظارات بازار است، آرام‌تر شوند.

برای خلاصه کردن مسیر احتمالی قیمت بیت کوین از این موضوع، معامله گر و تحلیلگر محبوب Credible Crypto دلیلی برای خوش بینی می بیند.

“در اینجا یک کاهش “پله ای” بسیار واضح و کنترل شده در قیمت ها وجود داشته است. شکست، تست مجدد و تداوم را در بازه های زمانی کوتاه تعریف کنید. ” توضیح داد همراه با نمودار

ما همان پایین‌ترین قیمت‌ها را پایین می‌گذاریم، بنابراین در حالت ایده‌آل می‌خواهیم این موارد را قبل از برگشت مشخص کنیم. با توجه به بالا و پایین شدن قیمت‌ها، بالا بردن قیمت‌های محلی و فروش، سپس رد کردن پایین‌ها و فشار آوردن به انتظار. مناقصه ها و تقاضای محلی به نظر می رسد راهی عالی برای ایجاد یک معکوس در اینجا باشد. بیایید ببینیم که آیا توسعه پیدا می کند.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/X

معامله گر همکار Daan Crypto Trades خاطرنشان کرد که BTC/USD در منطقه ای بین دو ابر نقدینگی معلق است و در صورت رسیدن قیمت لحظه ای به هر یک از آنها احتمال واکنش بیشتر می شود.

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر رکتو کپیتال، در صورتی که گاوها نتوانند میانگین متحرک نمایی (EMA) از دست رفته این هفته را به دست آورند، قیمت ۲۵۰۰۰ دلار برای بیت کوین تعیین کرده است.

GBTC زمین های از دست رفته بیشتری را به دست می آورد

پیش از پایان ضرب الاجل تجدیدنظر، صندوق سرمایه گذاری شاخص Grayscale، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به عملکرد بهتر خود ادامه داد.

مطالب مرتبط: آیا SBF واقعاً از بیت کوین معامله گران FTX برای نگه داشتن قیمت بیت کوین زیر ۲۰۰۰۰ دلار استفاده کرده است؟

GBTC، کانون رسیدگی های حقوقی، در نهایت تبدیل به یک ETF نقطه ای خواهد شد، و Grayscale گفت که اگر شرکت زودتر برنده شود، ثروت آن می تواند تا سه ماهه دوم تغییر کند.

در ۱۱ اکتبر، GBTC به کمترین تخفیف خود نسبت به ارزش خالص دارایی از دسامبر ۲۰۲۱ رسید، یعنی قیمت لحظه ای بیت کوین.

طبق داده‌های منبع نظارتی Coinglass، نرخ تنزیل از نظر فنی یک حق بیمه منفی است و قبل از کاهش اندکی به -۱۶.۴۴% می‌رسد.

نمودار حق بیمه GBTC در مقابل دارایی ها در مقابل BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا