اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در خیابان ها: راز ثبت نام بازرگانان بریتانیا برای بیت کوین

نکات، ترفندها و مصیبت‌های ماموریت مردمی دو بیت‌کوین‌کار که یک روز را صرف تلاش برای تبدیل بازرگانان به «قرص‌های نارنجی» در یک شهر بریتانیا کردند.

آیا شما بیت کوین را قبول دارید؟

جیمز دوار، شریک موسس Bridge2Bitcoin و توسعه دهنده کسب و کار CoinCorner MSW در یک ماموریت ماراتن برای استخدام بازرگانان به خیابان های ریدینگ آمدند. تنها در شش ساعت، آنها با ۶۳ مغازه، کافه و رستوران صحبت کردند و آنها را متقاعد کردند که بیت کوین را بپذیرند.

دوار به کوین تلگراف گفت که با بروشورها، تجربه فروش و اشتیاق برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان، بیت کوین‌کنندگان تجربه خود را در تعامل با داده‌ها و مردم شرح دادند. دیور ادامه می دهد:

ما در عرض دو هفته نرخ ضربه ۳ درصدی داریم که از دیدگاه من با توجه به منحنی پذیرش بسیار خوب است.»

در واقع، ۳ تاجر از ۶۳ تاجر ممکن است بی‌اهمیت به نظر برسند، اما نشان‌دهنده جایگاهی است که جهان از نظر پذیرش بیت‌کوین در آن قرار دارد.

پذیرش بیت کوین در سراسر جهان هنوز حدود ۳٪ است

دوار توضیح داد که آگاهی از بیت کوین در حال حاضر پایین است زیرا در انتهای آستانه پذیرش بیت کوین قرار دارد. با این حال، ارزش امتحان کردن و پرسیدن از تجار محلی را دارد که آیا می توانند از بیت کوین استفاده کنند یا خیر.

“من فکر می کنم واضح است که این کار آسانی است، درست است؟ انجام آن به معنای واقعی کلمه هیچ اشکالی ندارد. اما پیام را منتقل می کند. شما باید بسیار گستاخ باشید تا مردم بفهمند که اینطور نیست.” [get it] – مثل این است که اسکناس های ۱۰ ینی را در خیابان پخش می کنید!

MSW، که Dewar را همراهی می‌کرد، توضیح می‌دهد که پذیرش بیت‌کوین برای بسیاری از تجار منطقی تجاری است. مانند نسخه ارزان‌تر سامپ با بازاریابی پاداش است.» SumUp یک راه‌حل POS محبوب برای بارها و رستوران‌ها در سراسر کشور است.

اما چرا به کسب و کار خود در سایر ارزهای دیجیتال ملحق نمی شوید؟ هیچ شبکه دیگری نمی تواند مطابقت داشته باشد. در واقع، شبکه لایتنینگ از اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان یک شبکه پرداخت بهتر عمل می کند.

از آن زمان، MSW راهپیمایی استخدام تاجر بیت کوین را در ادینبورگ و آکسفورد با درجات مختلف موفقیت آغاز کرده است. چند هفته بعد، مربی فوتبال بیت کوین، کوچ کربن، با MSW در آکسفورد شریک شد و در ادینبورگ، جردن واکر، مدیر اجرایی بریتانیای بیت کوین کالکتیو، به MSW پیوست. Walker و MSW یک روز را قبل از اولین کنفرانس فقط بیت‌کوین در بریتانیا صرف حضور در بازرگانان کردند.

منبع: بیت کوین کالکتیو

اما بیت کوین Gold 2.0 است، پس آیا نباید برای HODLing باشد، نه خرج کردن؟ علاوه بر این، در بریتانیا، به دلیل قانون «تخواب و صبحانه»، هیچ سود سرمایه ای برای بازخرید ظرف ۳۰ روز پس از استفاده از بیت کوین وجود ندارد. MSW تاکید می کند که استفاده از بیت کوین در فروشگاه ها نیز آموزشی است.

من نسبت به بازرگانانی که بیت کوین را به عنوان راهی برای ابهام زدایی از بیت کوین و نشان دادن کاربردهای آن استفاده می کنند خوشبین هستم.

هم MSW و هم جیمز می گویند که روز سختی بوده است، و در حالی که برخی از مردم هنوز عمیقاً از بیت کوین نفرت دارند، این روند می تواند “بسیار ارزشمند” باشد.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا