اخبار ارز دیجیتال

حراج بیت کوین NFT 16.5 میلیون دلار در ۲۴ ساعت افزایش داد: خبرنامه Nifty، ۱-۷ مارس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک ژنراتور NFT مبتنی بر هوش مصنوعی اخیراً توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس راه‌اندازی شده است که در عرض ۲.۵ ساعت ۱۰۰۰۰ منت تولید می‌کند.

در خبرنامه این هفته به این موضوع می پردازیم که چگونه اولین توکن غیرقابل تعویض مبتنی بر بیت کوین (NFT) Yuga Labs در ۲۴ ساعت ۱۶.۵ میلیون دلار درآمد و چگونه بازار بیت کوین NFT تا سال ۲۰۲۵ به ۴.۵ میلیارد دلار خواهد رسید. لطفاً بخوانید. ۲.۵ ساعت پس از راه اندازی ایجاد کنید و دریابید که چگونه بلاک چین Flare بازار NFT خود را به دست آورد. و بیایید نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنیم، که نشان می دهد مدیرعامل اسکوئر انیکس پسند NFT از سمت خود کناره گیری می کند.

اولین حراج بیت کوین NFT آزمایشگاه یوگا ۱۶.۵ میلیون دلار در ۲۴ ساعت جمع آوری کرد.

در ۲۴ ساعت اول حراج NFT روی بیت کوین Ordinals آزمایشگاه یوگا، این شرکت ۷۳۵ بیت کوین (BTC) (تقریباً ۱۶.۵ میلیون دلار در آن زمان) از مجموعه “TwelveFold” خود برد، با ۲۸۸ پیشنهاد دهنده برنده مجموعه بیت کوین NFT. قسمتی از

به گفته آزمایشگاه یوگا، برنده مناقصه کتیبه را ظرف یک هفته پس از حراج دریافت خواهد کرد. با این حال، کسانی که به ۲۸۸ نفر برتر نرسیدند، وجوه آنها به آدرس دریافت کننده بازگردانده می شود.

به خواندن ادامه دهید…

گلکسی پیشنهاد می کند که بازار NFT بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۴.۵ میلیارد دلار برسد

بازوی تحقیقاتی شرکت مدیریت ثروت Galaxy Digital پیش‌بینی می‌کند که بازار NFT بیت کوین به سرعت در حال توسعه در نهایت تا مارس ۲۰۲۵ به ارزش بازار ۴.۵ میلیارد دلار خواهد رسید. در این گزارش، محققان گلکسی پتانسیل NFT بیت کوین را برجسته کردند و بر اساس رشد آن ها تخمین زدند. نرخ.

این گزارش خاطرنشان کرد که برآورد ۴.۵ میلیارد دلاری به دلیل “توسعه سریع” تشخیص کتیبه ها و همچنین زیرساخت های موجود بازار و کیف پول است.

به خواندن ادامه دهید…

ژنراتور NFT با هوش مصنوعی بایننس در ۲.۵ ساعت به ۱۰۰۰۰ مین می رسد

ژنراتور NFT بایننس صرافی مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) تنها در ۲.۵ ساعت پس از انتشار بتا به ۱۰۰۰۰ منت رسید. به گفته Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، یک هوش مصنوعی به نام Bicasso می تواند دیدگاه های خلاقانه را به NFT تبدیل کند.

همانند سایر تولیدکننده‌های تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی، کاربران می‌توانند قبل از تولید تصاویر، تصاویری مانند تصاویر نمایه یا سایر درخواست‌های خلاقانه برای ارجاع هوش مصنوعی را آپلود کنند.

به خواندن ادامه دهید…

Flare پلتفرم NFT را دریافت می کند، موارد استفاده از پروتکل قابلیت همکاری را افزایش می دهد

Flare، پلتفرم اوراکل برای ماشین های مجازی اتریوم، بازار NFT خود را راه اندازی کرده است. Sparkles روی بلاک چین Layer 1 Flare راه اندازی شد و موارد استفاده از NFT این پلتفرم را افزایش داد.

بازار NFT همچنین با هدف ارائه راه حل هایی برای مشکلات موجود در این فضا، از جمله حقوق مالکیت معنوی (IP) است. Sparkles می گوید قصد دارد در آینده مجوز IP روی زنجیره را به مجموعه ها بدهد.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: سریال NFT دان هارمون برای فصل ۳ تنظیم شد، مدیر عامل Square Enix دوستدار NFT استعفا داد و موارد دیگر

یوسوکه ماتسودا، رئیس شرکت اسکوئر انیکس پس از ۱۰ سال استعفا داد. ماتسودا با NFT ها بسیار دوستانه شناخته می شود و در زمان حضورش در اسکوئر انیکس موضعی صعودی در مورد بازی های Web3 داشت. تحت رهبری ماتسودا، این شرکت چندین حرکت برای ورود به دنیای Web3 انجام داده است.

به خواندن ادامه دهید…

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا