اخبار ارز دیجیتال

درآمد استخراج بیت کوین نسبت به کمترین میزان درآمد در سال ۲۰۲۲، ۶۸.۶ درصد افزایش یافته است.

از ژوئیه ۲۰۲۲، اکوسیستم بیت کوین با تعدادی از عوامل تعیین کننده، از جمله درآمد استخراج کنندگان به دلار، مشکل شبکه و نرخ هش بهبود یافته است.

صنعت استخراج بیت کوین (BTC) در طول سال ۲۰۲۲ استرس مالی زیادی را متحمل شده است زیرا یک بازار نزولی طولانی مدت به طور مستقیم بر درآمد در هنگام تبدیل به دلار آمریکا تأثیر گذاشته است. با این حال، ماینرهایی که تا ۱۳ ژوئن، کمترین روز سال برای درآمد ماینینگ مقاوم بودند، طی یک ماه شاهد افزایش ۶۸.۶۳ درصدی درآمد استخراج بودند.

درآمدهای استخراج بیت کوین در طول سال به دلیل تعدادی از عوامل، به ویژه احساسات سرمایه گذاران ناشی از سقوط بازار، فروپاشی اکوسیستم و تنش های ناشی از سرمایه گذاری های زیان ده، کاهش یافت. از طریق سر و صدا، اکوسیستم بیت کوین در تعدادی از عوامل تعیین کننده، از جمله درآمد استخراج کنندگان به دلار، مشکل شبکه و نرخ هش بهبود یافته است.

کل درآمد معدنچی در طول زمان. منبع: blockchain.com

داده های blockchain.com تأیید می کند که درآمد استخراج بیت کوین در یک ماه نزدیک به ۶۹٪ افزایش یافته است از ۱۳.۹۲۸ میلیون دلار در ۱۳ جولای به ۲۳.۴۸۸ میلیون دلار در ۱۲ آگوست. علاوه بر این، کاهش قیمت تجهیزات ماینینگ (GPU) به ماینرهای بیت کوین اجازه داده است تا زیرساخت های موجود خود را در حالی که به دنبال استخراج ۲ میلیون بیت کوین آخر هستند، گسترش دهند.

در کنار درآمد استخراج، نرخ هش بیت کوین در ماه گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت و شبکه را در برابر حملات دو برابری انعطاف پذیرتر کرد. با این حال، در نتیجه، سطح دشواری شبکه، که نشان می‌دهد استخراج بلاک‌های جدید BTC چقدر دشوار است، برای اولین بار از ژوئن افزایش یافته است.

مربوط: با افزایش تولید، موجودی استخراج بیت کوین در یک ماه دو برابر می شود

این شرکت استخراج ارز دیجیتال افزایش قیمت سهام خود را در ماه گذشته گزارش داد که منعکس کننده نتایج مثبت در سراسر شبکه بیت کوین است.

شرکت‌های استخراج ارزهای دیجیتال مانند Hut8 Mining Corp.، Marathon Digital Holdings و Core Scientific فاش کرده‌اند که قیمت سهام‌شان در حال افزایش سرسام‌آور است.

با این حال، هر سه شرکت به دلیل زیان‌های کاهش ارزش دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود، زیان بیشتری را ثبت کردند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا