🚨 اخبار ارز دیجیتال

استخراج بیت کوین، افزایش قبوض برق – سناتور وارن در مقابل توییتر کریپتو


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سناتور وارن که با مقاله نیویورک تایمز در مورد این موضوع موافق است، گفت: «من زنگ خطری را که بیت کوین برای شبکه برق و آب و هوا ایجاد می کند به صدا درآورده ام.

سناتور آمریکایی الیزابت وارن، بر اساس گزارش های جریان اصلی تایید نشده، صنعت استخراج بیت کوین (BTC) را متهم به افزایش قیمت انرژی خانگی در ایالات متحده کرده است. با این حال، توییتر کریپتو آماده اجازه دادن به آن نبود و به اتفاق آرا تصمیم گرفت اطلاعات نادرست را افشا کند.

سناتور وارن تا حد زیادی مخالف اکوسیستم کریپتو بوده است، اما آخرین تحقیق در مورد استخراج بیت کوین بر اساس مقاله نیویورک تایمز است. ما آنها را متهم می کنیم که مردم را مجبور به پرداخت هزینه می کنیم. این داستان با تصور وارن از صنعت ارزهای دیجیتال مطابقت داشت. گفت:

من در مورد خطراتی که بیت کوین برای شبکه برق و آب و هوا ایجاد می کند زنگ خطر را به صدا در آورده ام. باید این کار را انجام دهیم.

برای کمک به وارن در بازنگری و تصمیم گیری آگاهانه، بسیاری از کارآفرینان سعی کردند تصورات غلط را اصلاح کنند.

در همین حال، مایکل سیلر، بنیانگذار و رئیس Microstrategy به اظهارات سناتور وارن پاسخ داد. او توضیح داد که استخراج بیت کوین به جای کمک به آلودگی، به کاهش قبوض انرژی کمک می کند.

سایر کاربران در جامعه توییتر کریپتو تلاش کردند تا در مکالمه، مدیر عامل تسلا و طرفدار Dogecoin (DOGE) ایلان ماسک را تگ کنند.

نیویورک تایمز یکی از اولین نشریات خبری بود که قربانی حملات ماسک به اطلاعات نادرست و تبلیغات شد. توییتر اخیراً علامت آبی تأیید شده را از حساب اصلی NYT حذف کرد، زیرا این سازمان از پیروی از شرایط اشتراک خود امتناع کرد. کوین تلگراف گزارش داد که چگونه می توان متوجه شد چه کسی برای تأیید اعتبار توییتر آبی پرداخت کرده است.

مربوط: ایلان ماسک برای پروژه هوش مصنوعی توییتر هزاران پردازنده گرافیکی خریداری کرده است

در مصاحبه اخیر با FOX، ماسک توسعه یک رقیب ChatGPT به نام TruthGPT را فاش کرد. به گفته این کارآفرین، TruthGPT یک مدل زبان در مقیاس بزرگ (LLM) است که برای کشف اسرار جهان آموزش داده شده است. به قول او:

“من قصد دارم چیزی به نام TruthGPT را شروع کنم، هوش مصنوعی حداکثری جستجوگر حقیقت که تلاش می کند ماهیت جهان را درک کند.”

ماسک در مصاحبه ای به تاکر کارلسون مجری شبکه فاکس گفت که ChatGPT “توسط کارشناسان چپ برنامه ریزی شده است که چت بات ها را برای دروغ گفتن آموزش می دهند.”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنندنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا