🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین بیش از ۱ میلیارد دلار نقد می شود زیرا قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود در ۶ هفته گذشته رسید

آمار معامله گران ‘rekt’ همچنان در حال افزایش است، زیرا بیت کوین به سطوحی که از ماه سپتامبر مشاهده نشده بود، باز می گردد.

بیت کوین (BTC) در ۲۶ اکتبر به بالاترین سطح خود از اواسط سپتامبر رسید، زیرا BTC/USD به مرز ۲۱۰۰۰ دلار نزدیک شد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

خرس ها با افزایش بیت کوین ضرر زیادی می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که این جفت در زمان نگارش این مقاله با ۲۰۷۰۰ دلار دست‌وپنجه نرم می‌کند که بیش از ۷ درصد در ۲۴ ساعت افزایش یافته است.

آنچه که با حمله به ۲۰۰۰۰ دلار آغاز شد، تا امروز ادامه یافت و پس از تعطیلی آن، انحلال‌های بیشتری نیز وجود داشت. بیشترین شورت نابود شده در سال ۲۰۲۲.

بر اساس داده های منبع تحلیلی Coinglass، بیت کوین به تنهایی در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵۰ میلیون دلار نقد کرده است.

یک کرا اسکریپت کوتاه ۷۰۴ میلیون دلاری در ۲۵ اکتبر منحل شد، با مجموع ۲۷۵ میلیون دلار تا کنون در ۲۶ اکتبر. با احتساب موقعیت های خرید، کل مبلغ از ۱ میلیارد دلار فراتر رفت.

نمودارهای انحلال ارزهای دیجیتال منبع: Coinglass

پایین ترین سطح ماه نوامبر همچنان روی میز است

برخی از معامله گران و تحلیلگران در بحث در مورد آنچه در آینده برای اقدام قیمت بیت کوین در نظر گرفته می شود، همچنان به تئوری های قبلی چسبیده اند و استدلال می کنند که سود روز قبل به معنای واقعی کلمه تاثیر ساختاری داشته است.

مطالب مرتبط: تحلیلگران قیمت بیت کوین را ۳۰ هزار دلار در ماه آینده تعیین کردند، انتظار می رود که شکست بخورد.

Il Capo از Crypto گفت: «این واقعیت که این اصلاح قبل از آخرین اوج اتفاق می‌افتد، نشانه خوبی است. گفت سفر دنبال کنندگان توییتر برای روز قبل.

“به نظر من، ما شاهد یک فشار نهایی به ۲۱k این هفته خواهیم بود. بازه‌های زمانی ۲۷ اکتبر و ۲ نوامبر (نرخ‌ها) هستند. پایین در اواسط نوامبر. سطوح کلیدی: ۲۱k و ۱۴k.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Il Capo در Crypto/Twitter

مفسر همکار Credible Crypto به همین ترتیب پیش بینی کرد که ۱۴۰۰۰ دلار هرگز نخواهد رسید.

او گفت: “آنچه در گذشته گفتم تغییرات کافی برای ایجاد یک آپدیت ویدئویی دیگر در انتظار یک ATH جدید در سال ۲۰۲۳ نیست و انتظار نداشته باشید که ۱۴k پر شود (غیرفعال) هنوز ما اکنون منتظر تایید راه اندازی آن هستیم.” . بسته شدن.

آخرین باری که BTC/USD به بالاترین سطح محلی ۲۰۷۸۹ دلار در Bitstamp رسید، ۱۳ سپتامبر بود.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا