🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین وارد FOMC می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

افزایش قیمت بیت کوین بعید به نظر می رسد زیرا بازار برای نوسانات افزایش نرخ فدرال رزرو آماده می شود.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت ۳ می به پایین ترین حد روزانه خود رسید، زیرا بازار برای تصمیم گیری نرخ بهره فدرال رزرو لحظه شماری می کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

فدرال رزرو بحران بانکی را آغاز کرد

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در Bitstamp به ۲۸۱۵۲ دلار رسید که ۲.۲ درصد نسبت به بالاترین قیمت روز کاهش یافته است.

این جفت ارز در آستانه نشست سوم ماه مه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC)، رویدادی با تعدیل نرخ، نوسانات خود را حفظ کرد.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، احساسات بازار با احتمال ۹۰% + احتمال تقلید فدرال رزرو از حرکت مارس ۰.۲۵٪، در عوض انتظار غافلگیری کمی داشته است.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، احتمال افزایش نرخ در زمان نگارش این مقاله ۸۳ درصد بود که حدود ۱۵ درصد کمتر از روز قبل بود.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

با این حال، مانند ماه مارس، فدرال رزرو وارد یک بحران بانکی خواهد شد که با نرخ های بهره بالا تشدید شده است. سهام چند بانک منطقه ای ایالات متحده روز قبل به شدت کاهش یافت و این نگرانی را ایجاد کرد که بحران در جایی وجود ندارد.

KRE، بخش بانکداری منطقه ای، سومین کاهش روزانه بزرگ را در بحران به ثبت رساند و نزدیک به ۷ درصد کاهش یافت. گفت فالوورهای روز توییتر.

در واقع، انتظار می رود که فدرال رزرو امروز دوباره نرخ های بهره را افزایش دهد. در همین حال، دیگر خبری از سرفصل های اصلی برای پوشش این بحران نیست. من بسیار نگران هستم.

کوبیسی به ETF بانکداری منطقه ای SPDR S&P ایالات متحده اشاره می کند که بیش از ۳۰ درصد از سال تا به امروز کاهش داشته است.

آرتور هیز، مدیر عامل سابق غول مشتقات رمزنگاری BitMEX، دیدگاهی مشابه دارد و چندین بانک منطقه ای در این هفته پس از بسته شدن First Republic Bank در آخر هفته تعطیل شدند. من پیش بینی می کنم که آنها تقلید کنند و ورشکست شوند.

“PACW 10% کاهش یافته است. اوه عزیزم! آیا آنها به موقع جمعه خواهند رسید یا فدرال رزرو برای ما سورپرایز خواهد داشت؟” پرس و جو شد در توییت بعدی

“آیا عالی نیست که Pax Americana چنین سیستم بانکی انعطاف پذیری دارد؟”

امید کمی برای شکست قیمت بیت کوین

علی‌رغم نگرانی‌های بانکی، بیت‌کوین متوقف شد، نتوانست از احساسات سرمایه‌گذاری کند و به طور محکم در محدوده معاملاتی خود باقی ماند.

مطالب مرتبط: استخراج کنندگان بیت کوین از سال ۲۰۱۰، ۵۰ میلیارد دلار از پاداش های بلاک بیت کوین، کارمزد کسب می کنند

معامله گر محبوب Daan Crypto Trades می گوید: “شکی نیست که بیت کوین شتاب خود را از دست داده است. اکنون در محدوده وسیع تری قرار دارد و آنچه در آینده اتفاق می افتد ساختار بازار را تعیین می کند و احتمالا حرکت بزرگ بعدی خواهد بود.” بسته شدن.

“در بالای ۳۰۰۰۰ دلار، روند صعودی ادامه دارد. زیر ۲۷۰۰۰ دلار، ساختار بازار نزولی.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Daan Crypto Trades/Twitter

همکار تاجر پنتوسی به وضوح Elisey هدف کمتری در حدود ۲۵۰۰۰ دلار برای تجارت بالقوه بعدی ارائه کرد، اما Elisey دو منطقه نزدیک به قیمت نقطه “ماشه” را ارائه داد.

در همین حال، معامله گر Crypto-ROD نقشه راه کوتاه مدت BTC/USD خوش بینانه تری را به اشتراک گذاشت.

با این حال، معامله‌گر جاستین بنت خاطرنشان کرد که کاهش حجم یک علامت هشدار آشکار از صعود بالقوه است و به سختی می‌توان صعودی را در میان مفسران پیدا کرد.

مایلم بدانم که بسیاری از مردم بر این باورند که بیت کوین در چنین سالی با حجم معاملات بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار یا حتی ۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. ادعا کرد ۲ می.

“تجمع در کاهش حجم = خستگی”.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: جاستین بنت / توییتر

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و انسان ها را با ارزهای دیجیتال تشویق کنیم

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا