اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل KuCoin می گوید حفظ حریم خصوصی ویژگی اصلی بیت کوین نیست

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin گفت KYC وسیله مهمی برای صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای محافظت و بازیابی وجوه کاربران در صورت سرقت یا هک است.

وسط صرافی KuCoin در حال آماده‌سازی برای معرفی چک‌های اجباری مشتری خود (KYC) است، اما مدیر عامل شرکت اصرار داشت که حفظ حریم خصوصی مهم‌ترین ویژگی بیت‌کوین (BTC) نیست.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin در مصاحبه ای در روز 4 جولای به کوین تلگراف گفت: «از نظر اینکه بیت کوین برای چه چیزی ایجاد شده است، من فکر می کنم حفظ حریم خصوصی تنها یکی از ویژگی های آن است.

لیو پیشنهاد کرد که مزیت اصلی بیت کوین حفظ حریم خصوصی نیست، بلکه یک واحد مبادله است که به دارندگان اجازه می دهد از رکود اجتناب کنند. مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد که بیت کوین پس از بحران مالی سال 2008 متولد شد که جرقه آن را بحران وام مسکن در ایالات متحده آغاز کرد. لیو خاطرنشان کرد: این رویدادها منجر به تولد بیت کوین شد.

در حالی که برخی ممکن است فکر کنند که روش‌های بیش از حد سخت‌گیرانه KYC برای کاربران خوب نیست زیرا می‌توانند حریم خصوصی را محدود کنند، مدیر عامل KuCoin گفت که چنین سیاستی ایمنی وجوه کاربران را بهبود می‌بخشد. من معتقدم مفید نیست.

لیو گفت: “هدف KYC محافظت از دارایی های شهروندان و اطمینان از محافظت از دارایی ها در دو سطح مختلف است.”

سطح اول مالکیت است، بنابراین می‌دانید که پول متعلق به شماست. و سطح دوم توانایی ردیابی دارایی‌های شما در صورت سرقت است. ما می‌توانیم منبع را ردیابی کنیم و از پاک بودن منبع مطمئن شویم.

مدیر عامل KuCoin ادامه داد که مطابقت با دنیای فیزیکی ضروری است.

لیو افزود: «در اصل، KYC یک مرحله اجتناب ناپذیر در کل چرخه توسعه ارزهای دیجیتال است و می توان گفت که بسیار سالم است.

KuCoin در اواخر ژوئن رسماً اعلام کرد که از 15 جولای 2023 یک چک KYC اجباری را برای همه کاربران جدید در پلتفرم معرفی می کند. کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده اند نمی توانند به محصولات و خدمات KuCoin دسترسی داشته باشند مگر اینکه KYC تکمیل شود. در عین حال، کاربران غیر KYC موجود همچنان می‌توانند معامله کنند، اما از واریز وجوه جدید محدود می‌شوند.

مدیرعامل شرکت کوین تلگراف به کوین تلگراف گفت: محدودیت‌های جدید KYC کوکوین احتمالاً در کوتاه‌مدت بر حجم معاملات روی پلتفرم تأثیر می‌گذارد.

مربوط: TRM Labs: بیت کوین دیگر ارز دیجیتال انتخابی برای فعالیت غیرقانونی ارز دیجیتال نیست

لیو گفت: “ما درک می کنیم که در کوتاه مدت، برخی از مشتریان ممکن است از آنجا خارج شوند زیرا قوانین برای مشتریان خاص سخت تر و سخت تر می شوند.” او افزود، با این حال، KuCoin در بلندمدت نسبت به انطباق با مبادلات ارز دیجیتال صعودی باقی می ماند.

اما در درازمدت، وجوه و کاربران سازگار بیشتری در آینده وارد صنعت خواهند شد. این همان افزایش ایمنی است.

طبق گفته KuCoin، این پلتفرم اکنون 27 میلیون کاربر دارد که نسبت به تعداد کاربران سال قبل 35 درصد افزایش داشته است. بر اساس داده های CoinGecko، پس از اعلام ارتقای KYC، حجم معاملات KuCoin به طور قابل توجهی از حدود 540 میلیون دلار به بیش از 660 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله افزایش یافت.

مجله: Web3 Gamer: Super Mario — Crypto Thief، بازی بلاک چین سگا، مبارزه با حقوق بازی هوش مصنوعی

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا