اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در روند نزولی است، اما “Trifecta مثبت” “ارزش عمیق” را بیان می کند

در فضای توییتری اخیر، چارلز ادواردز، بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری Caprior به کوین تلگراف گفت که اگرچه بیت کوین ممکن است کاهش یابد، اما در حال حاضر بر اساس چندین شاخص قیمت، «ارزش باورنکردنی» را منعکس می کند.

20000 دلار دیگر پشتیبانی نمی شود.

100000 دلار هرگز اتفاق نیفتاد.

نصف شدن بیت کوین 562 است روز به روز در آنجا.

خرس‌ها به سادگی از کنار گذاشتن کنترل بر بازار خودداری می‌کنند، که ناشی از سیاست فدرال رزرو برای افزایش نرخ و تشدید کمی است.

با وجود این چالش ها، در 15 سپتامبر فضای توییتر توسط Cointelegraph میزبانی می شودچارلز ادواردز، بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری Caprior توضیح داد که چرا همچنان نسبت به بیت کوین خوش بین است.

ادواردز پیشنهاد می کند که برخی از شاخص های زنجیره ای نشان می دهد که بیت کوین کمتر از ارزش گذاری شده است و بیان می کند:

من ارزش فوق‌العاده عمیقی را می‌بینم و آن را یک برد سه بازی می‌نامم. سه چیز مثبت در ذهن ما می‌گذرد. ​​یکی زمان‌بندی چرخه است. جایی که از نظر تاریخی هر چرخه بیت‌کوین بین سال‌های 3 و 2 به پایان رسیده است. دومی این است که ما به 90٪ از چرخه های معمولی کاهش یافته ایم. ممکن است کاهش یابد، اما این به تنهایی یک سیگنال ارزشمند است. فقط اندازه گیری ها، همه چیز نوعی تخفیف در سطح چهار ساله است.

وقتی از ادواردز در مورد افکارش در مورد هاوینگ های قبلی بیت کوین و اینکه چگونه محیط اقتصادی فعلی بر نصف شدن بعدی تاثیر می گذارد، پرسیدند:

“من فکر می کنم ما موفق شدیم زیرا بیت کوین را به عنوان یکی از سخت ترین دارایی ها در جهان با چاپ انبوه پول در حال انجام قرار دادیم. ما دراکن میلر و بسیاری دیگر را دیده ایم که به بیت کوین وارد شده اند زیرا کم و بیش نوعی پرچین است. همچنین، من فکر کنید صنعت کریپتو هنوز در بازه‌های زمانی مانند نصف شدن بیت‌کوین در حال حاضر کار می‌کند. من فکر نمی‌کنم که آنها برای همیشه دوام بیاورند، اما در حال حاضر، مردم بیت کوین سخت‌ترین دارایی است، به جز اتریوم، یا حتی سخت‌تر از طلا، بنابراین هر نصف شدن بعدی احتمالاً منجر به کاهش تورم بیت کوین می شود. شما می توانید ارزش افزایشی را نادیده بگیرید.”

سال 2022 ثابت کرد که مدیریت ریسک و ایجاد یک سبد متوازن هنوز مجموعه مهارت هایی هستند که سرمایه گذاران رمزارز برای توسعه آن تلاش می کنند. آقای ادواردز گفت:

از هر روشی که استفاده می کنید، چه از توقف ضرر به عنوان یک استراتژی استفاده کنید یا نه، در حال معامله یا سرمایه گذاری هستید. مانند بیت کوین به مدت 10 سال، بهترین کاری را که می توانید انجام دهید، بدترین را فرض کنید و عنصر بافر زیر آن را دوباره اضافه کنید تا مدیریت خود را مدیریت کنید. اندازه موقعیت.”

کوک کردن، قسمت کامل اینجا!

سلب مسئولیت. Cointelegraph هیچ محتوای محصولی را در این صفحه تایید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه تمام اطلاعات مادی در دسترس است، خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در ارتباط با شرکت تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. همچنین نباید این مقاله را توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.نویسنده: Ray Salmond

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا