اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین برای کسانی است که نیاز دارند، بقیه برای یادگیری به زمان نیاز دارند: Surfin Bitcoin Panel

یک بحث پانلی که در Surfin Bitcoin در فرانسه برگزار شد نشان داد که در حالی که بیت کوین برای افراد نیازمند کار می کند، آموزش بیشتری مورد نیاز است.

بیت کوین (BTC) برای کسانی است که بیشتر به آن نیاز دارند. بقیه ممکن است کمی طول بکشد تا یاد بگیرند. این پیام در سالن‌های کنفرانس کازینو در پانلی در Surfin Bitcoin، یک کنفرانس فقط بیت‌کوین در بیاریتز، فرانسه، در ۲۶ اوت بازتاب یافت.

بن پرین، عضو هیئت مدیره، YouTuber بیت کوین. ارنستو هرناندز، مشاور تجاری در السالوادور. کارول از کانال محبوب برزیلی یوتیوب Area Bitcoin به موضوع پیچیده “قربانیان سیستم بانکی جهانی: تورم، سانسور” پرداخت. نقش بیت کوین در چنین محیط آزمایشی زیر سوال رفت.

از سمت چپ: هال، پرین، کارول، هرناندز

اعضای پانل تجربیات، شواهد و حکایات را از کشورهای مربوطه خود برای پرداختن به این موضوع، از جمله پرین از کانادا، هرناندز از السالوادور و کارول از برزیل، بارگذاری کردند. به عنوان مثال، هرناندز سریع توضیح داد که بیت کوین در السالوادور یک گلوله نقره ای نیست.

او توضیح داد که این کشور کوچک آمریکای مرکزی «ری بیت کوین» را در سال ۲۰۲۱ معرفی کرد، اما «به یاد داشته باشید، از هر ۱۰ ساکن سالوادور، ۸ نفر حساب بانکی نداشتند». “این یک جهش بزرگ برای مردم است که خانه بخرند یا مواد غذایی بخرند” بدون هیچ گونه آگاهی قبلی از نحوه عملکرد بانک ها و خدمات مالی.

علاوه بر این، برنامه Chivo تحت حمایت دولت پس از انتشار اولیه مورد انتقاد و حتی حمله معترضان قرار گرفت. برنامه های دولتی هنوز تحت بررسی هستند. در طی یک جلسه پرسش و پاسخ، پادکستر بیت کوین ریکی (که ۴۵ روز را فقط با شریک خود لورا در بیت کوین گذراند) از هرناندز درباره ارسال بیت کوین به السالوادور پرسید.

Rikki به گزارش‌هایی درباره السالوادور و حواله‌ها اشاره کرد. این در حالی که مثبت است، نشان می دهد که بیت کوین برای پرداخت حواله ها استفاده ناکافی است. ارنستو توضیح داد که علاقه به السالوادور در حال حاضر بیشتر از سوی سرمایه‌گذاران خارجی و علاقه‌مندان به بیت‌کوین است، نه کارگران سالوادوری که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و پول را به خانه می‌فرستند. چالش واقعی آموزش مردم سالوادور در مورد مزایای استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان ابزار انتقال پول است.

با این وجود، او لبخندی زد و افزود که دیدن مردم سالوادور که هرگز از خدمات بانکی استفاده نکرده بودند، پس‌انداز کرده و پول خود را با استفاده از بیت‌کوین در اپلیکیشن چیوو خرج کرده بودند، “خوشایند” بود. علاوه بر این، اصطلاح سئو “سرمایه گذاری در السالوادور” قبل از لا ری بیت کوین وجود نداشت. او توضیح داد که بیت کوین در واقع کشورها را در نقشه جهان قرار داده و آنها را به وسیله پروکسی در شبکه جهانی وب قرار می دهد.

“قربانی” بانک

کارول که کانال یوتیوب او اخیراً به یک کانال فقط بیت کوین تبدیل شده است، توضیح داد که قربانی شدن برزیلی ها توسط بانک مرکزی تاریخی است. برزیل تحمل کرده است “از ۹ ارز در ۱۰۰ سال گذشته ۸ ارز به دلیل تورم شدید به دلیل چاپ و سوء مدیریت اسکناس ناپدید شده است.” علاوه بر این، پول ملی کنونی برزیل، رئال، ۲۷ ساله است و «تاکنون ۸۶ درصد کاهش یافته است». بیت کوین راهی برای انصراف از چنین سیستم هایی است.

بن پرین “بزرگترین اعتراض در تاریخ کانادا” را راه اندازی کرد، اعتراض رانندگان کامیون کانادایی، که به عنوان “کاروان آزادی” نیز شناخته می شود. وی تصریح کرد: سیستم بانکی می تواند افراد و گروه های خاصی را هدف قرار دهد. وی همچنین به تبانی نظام بانکی و دولت اشاره کرد.

رسانه های کانادایی مستقیماً توسط دولت یارانه می گیرند. آنها سالانه میلیاردها دلار درآمد دارند.

در نهایت، او همچنین اذعان کرد که گاهی اوقات سیستم بانکی کار نمی کند و این نه تقصیر کسی است و نه نتیجه مورد نظر.

درباره بازار خرسی

پرین خوشبین بود و گفت که بازارهای نزولی برای ساخت و ساز هستند و سال ۲۰۲۲ نوآوری های شگفت انگیزی در راه است. با این وجود، بیت کوین در یک حباب ناشناخته یا نادیده گرفته شده در بقیه جهان زندگی می کند. کارول اضافه کرد که بیت کوین بیشتر در بازارهای نزولی مورد “حمله” قرار می گیرد، اما همچنین به بیت کوین زمان می دهد تا به زندگی بازگردد و از مردم می خواهد که وقت خود را صرف کنند.

“ذهنیت فیات یک طرز فکر کوتاه مدت است. همه چیز باید سریع باشد، حالا، فردا، فورا. ارز فیات تبعیض قائل می شود، اما بیت کوین می تواند توسط هر کسی استفاده شود. وقتی شروع به فکر کردن می کنید، شروع به فکر کردن به تمام انتخاب های زندگی می کنید. “

کارول دستکاری پول توسط دولت را با روش های دستکاری ذهنیت مقایسه کرد. حتی در یک محیط با تورم بالا مانند کشور مادرش برزیل، پذیرش بیت کوین هنوز کند است.

مربوط: بنیانگذار Stakinsat می گوید روایت طرفدار بلاک چین مانع پذیرش بیت کوین می شود

در نهایت، هرناندز تکرار کرد که در حالی که آموزش مهمترین عامل برای پذیرش بیت کوین است، فناوری همچنان یک چالش است. او می گوید: “اگر چاقو را از طرف دیگر بگیری، دستت را می بری.” شما باید نحوه استفاده از چاقو را یاد بگیرید.

او گفت که بذرهای کوچک پذیرش اکنون در سراسر جهان در حال توسعه جوانه می زنند. او ماچانکورا را مثال زد. این شرکتی است که بیت کوین را از طریق لایتنینگ در اختیار افراد بدون اتصال به اینترنت در آفریقا قرار می دهد.در گروه پشتیبانی از نام هایی از جمله جک دورسی.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا