اخبار ارز دیجیتال

بیت‌کوین ۲۰۰۰۰ دلار دارد، اما تحلیل‌گر می‌گوید بهره باز بیت‌کوین فضایی برای «اهم‌زدایی بیشتر» دارد.

در حالی که بیت کوین در انتهای محدوده ۷۶ روزه خود معامله می شود، تحلیلگران می گویند اقدامات آتی فدرال رزرو و رکورد بالای بهره باز احتمال یک “رویداد کاهش اهرم” در آینده را افزایش می دهد.

قیمت بیت کوین (BTC) همچنان با ۲۰۰۰۰ دلار مبارزه می کند و افت های مکرر به زیر این سطح باعث شده است که برخی از تحلیلگران انتظار افت عمیق تری در کوتاه مدت داشته باشند.در اوایل هفته، فیلیپ سوئیفت، تحلیلگر مستقل بازار زمزمه کرد شاخص ترس و طمع کریپتو، با انعکاس ملایم شدن احساسات سرمایه گذار، افت متوالی را به «ترس شدید» نشان می دهد.

در ۲۹ آگوست، شرکت تحلیلی دلفی دیجیتال تاکید کرد که علاقه باز بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است و بیان کرد:

پس از سقوط در سطح بازار در ۲۶ آگوست، نسبت اهرم بهره باز معاملات آتی BTC به بالاتر از ۳ درصد ارزش بازار BTC رسید.

به گفته دلفی دیجیتال، “ارزش‌های بالاتر نشان‌دهنده علاقه باز بالاتر نسبت به اندازه بازار است. این به معنای ریسک بالاتر فشرده‌سازی بازار، آبشارهای انحلال یا تحویل رویداد است.”

بهره باز بیت کوینمنبع: دلفی دیجیتال

علت دقیقی که چنین رویدادی را تسریع می کند نامشخص است، اما اگر روند نزولی فعلی سهام ادامه یابد، با بسته شدن داو و اس اند پی ۵۰۰ در چهارمین روز کاهش و زیان در پایان آگوست، قیمت بیت کوین ممکن است به پایین‌تر شدن ادامه دهد. فشار. بر اساس داده های CNBC، داو در ماه آگوست ۴.۱ درصد سقوط کرد، در حالی که S&P 500 و نزدک ماه را با افت ۴.۲ و ۴.۶ درصدی به پایان رساندند.

لورتا مستر، فرماندار کلیولند فدرال رزرو نیز اظهار داشت که او انتظار دارد که نرخ معیار از ۴ درصد فراتر رود و این نشان می دهد که کاهش نرخ بهره در طول سال ۲۰۲۳ بسیار بعید است. محدوده ۲.۵ درصد

نحوه عملکرد بازار ارزهای دیجیتال از زمانی که فدرال رزرو برای اولین بار در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۲ شروع به افزایش نرخ کرد و این واقعیت که بیت کوین و بازار سهام منعکس کننده یک همبستگی قوی هستند. دوره زمانی طولانی در سال ۲۰۲۲. چند ماه آینده

از سوی دیگر، معامله‌گران همچنان نسبت به ادغام‌های آتی خوش‌بینانه به نظر می‌رسند. توکن‌های مرتبط با استیکینگ اتریوم و اتریوم از زمان بهبودی پس از سقوط هفته گذشته، نسبتاً خوب عمل کرده‌اند. پس از سقوط به ۱۴۲۲ دلار در ۲۸ آگوست، اتر ۱۱.۳ درصد افزایش یافت و کمی زیر ۱۶۰۰ دلار معامله می شود. Lido (LDO)، بزرگترین سرویس سهامداری ETH، ۱۲ درصد در روز افزایش یافت که ۳۲ درصد از کاهش هفته گذشته به ۱.۵۵ دلار افزایش یافت.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا