اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین با مشاغل ایالات متحده، سقف انرژی G7 روسیه به رکوردهای جدید سپتامبر رسید

قیمت بیت کوین نزدیک به 20500 دلار است زیرا داده های زنجیره ای یکی از تحلیلگران محبوب را متقاعد می کند که حرکت فعلی پایین ترین سطح بازار نزولی است.

بیت کوین (BTC) برای اولین بار در 2 سپتامبر از 20400 دلار گذشت، زیرا داده های اقتصادی ایالات متحده انتظارات را پیشی گرفت.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

سقوط دلار با افزایش قیمت بیت کوین همراه است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت‌کوین/دلار آمریکا پس از افتتاح وال استریت به 20500 دلار بسته شد و بالاترین قیمت جدیدی را در سپتامبر ایجاد کرد.

این جفت به خوبی به داده‌های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده پاسخ دادند، که نشان‌دهنده جریان ورودی کمتر از حد انتظار در ماه اوت بود.

خبرهایی مبنی بر موافقت گروه 7 با تعیین سقف قیمتی برای نفت روسیه و اینکه اتحادیه اروپا نیز قصد دارد واردات گاز روسیه را هدف قرار دهد، تقویت بیشتر شد.

هر دو شاخص S&P500 و Nasdaq Composite پس از ساعت اول معاملات 1.25 درصد افزایش یافتند، در حالی که دلار آمریکا متقابلاً کاهش یافت و به نظر می رسید در زمان نوشتن این مقاله زیر 109 باشد.

نمودار شمعی 1 ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

به این ترتیب، بیت کوین در حال نزدیک شدن به منطقه 20700 دلاری است و در حال حاضر به عنوان نقطه شروعی برای فشرده سازی کوتاه (تحلیل موقعیت های فروش که منجر به افزایش قیمت نقدی می شود) در نظر گرفته می شود.

در توییتی در اوایل روز، حساب تجاری محبوب Daan Crypto Trades نشان داد که مناطقی با نقدینگی پایین سربار باقی می‌مانند و احتمالاً عقب‌نشینی زیادی ندارند.

برخی از نظرات نمودار همراه را بخوانید: “با توجه به مشخصات حجم اخیر، نواحی سفید بسیار نازک هستند.”

حرکت در اطراف منطقه باید نسبتاً آسان باشد.

بسته شدن در همین حال، در آخرین برنامه کوتاه‌مدت به‌روزرسانی یوتیوب، معامله‌گر همکار کریپتو اد نزدیک به 20700 دلار هدف داشت.

چند شاخص می گوید: «تسلیم شدید» اینجاست

در همین حال، با نگاهی به چشم‌انداز بلندمدت، دو تحلیل‌گر استدلال کردند که دلایلی برای صعودی ماندن نسبت به عملکرد فعلی قیمت وجود دارد.

مطالب مرتبط: با رسیدن شاخص دلار به بالاترین حد در 20 سال گذشته، ارزش کل بازار کریپتو به کاهش خود ادامه می دهد.

معامله‌گر توییتر، آلن، شباهت‌ها به بازار نزولی سال 2015 را یادآور شد و استدلال کرد که اگر تاریخ تکرار شود، بیت‌کوین/دلار آمریکا باید به پایان برسد.

برنامه حساب محبوب C، ضررهای تحقق یافته در دلار آمریکا را با ارزش بازار بیت کوین مقایسه کرد تا شاخصی از “تسلیم شدید” ایجاد کند.

نتایج به این نتیجه رسید که تنها در بازار نزولی بیت کوین در سال 2018 تسلیم قوی تری نسبت به اکنون وجود داشت.

مجموعه ای از پست های شاخص روی زنجیره بیشتر از طرح C در آن روز این تصور را تقویت کرد که رفتار فعلی بازار منعکس کننده پایین ترین سطح بازار نزولی کلان است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا