🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در بحبوحه برگشت بازار در FOMC به بالاترین سطح ۹ ماهه خود به بالای ۲۸۰۰۰ دلار رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اقدام قیمت بیت کوین با خرید بیت کوین «همه طبقات» ۲۸۵۰۰ دلار را هدف قرار می دهد، اما احتمال توقف افزایش نرخ توسط فدرال رزرو ساعت به ساعت کاهش می یابد.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاح وال استریت در ۲۱ مارس به بالاترین سطح ۹ ماهه خود رسید، زیرا تصمیم مهمی در مورد نرخ بهره توسط فدرال رزرو در پیش است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

افزایش قیمت بیت کوین با وجود دیدگاه محافظه کار فدرال رزرو

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین/دلار آمریکا در Bitstamp به ۲۸۵۰۰ دلار نزدیک می شود.

آخرین اقدام قیمت BTC، بالاترین قیمت چند ماهه، پیش از روزی است که نوید یک روز بی ثبات را برای بازار می دهد.

فدرال رزرو قرار است در ۲۲ مارس اعلام کند که تا چه حد نرخ پایه را افزایش خواهد داد.

مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران Cointelegraph، بنیانگذار و مدیرعامل خانه تجاری Eight، گفت که “به نتیجه فردا بسیار علاقه مند است.” من نوشته ام بخشی از به روز رسانی توییتر.

“یک حرکت بالقوه به بالاترین سطح، بستن شکاف CME، به دام انداختن همه، ایجاد یک واگرایی نزولی یک مفهوم ایده آل است. Keyzone $28700.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/Twitter

با این وجود، بیت کوین حرکات جالبی برای آن روز ایجاد کرد، با افزایش دلار همراه با نوساناتی که بر ارزش کلی بازار کریپتو مسلط بود.

Van de Poppe قبلاً هشدار داده بود: “آلت کوین ها در حال خونریزی هستند، اما بیت کوین هنوز در نزدیکی بالاترین حد خود در حال تثبیت است. نه نشانه ای که می خواهید ببینید.”

“در میان ترس از جلسه فردا FOMC، پول از آلت کوین به بیت کوین تبدیل می شود. موقعیت ها نیز نسبتا آرام بود.

کاهش های بعدی پس از افتتاح وال استریت توضیح داد “تخلیه جالب در تسلط بیت کوین تولید آلت کوین اسپک” توسط معامله گر محبوب کریپتو تونی.

نمودار شمعی ۱ ساعته تسلط ارزش بازار ارز دیجیتال بیت کوین منبع: نمای معاملاتی

سیگنال های مختلط ایده های بازار را از جلسه کمیته بازار باز فدرال (FOMC) منعکس می کنند. با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، اکثریت اکنون شاهد افزایش ۲۵ واحدی نرخ هستند، برخلاف مهلت قانونی قبلی.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

“همه کلاس ها” بیت کوین بخرید

در همین حال، با تجزیه و تحلیل رفتار معامله‌گران، منابع نظارت بر روی زنجیره، شاخص‌های مواد، خریدهای عمده را در بزرگترین صرافی جهانی، Binance، نشان داد.

مطالب مرتبط: آیا فدرال رزرو افزایش نرخ ها را متوقف می کند؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

یک عکس فوری از دفتر سفارش BTC/USD نشان می‌دهد که در آستانه FOMC، قرار گرفتن در معرض حجم بالا و پایین افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، ۲۸۵۰۰ دلار و ۲۹۰۰۰ دلار قوی‌ترین سطوح مقاومت را تشکیل داده‌اند که نزدیک‌ترین حمایت قابل توجه در ۲۷۰۰۰ دلار و به دور از قیمت نقدی است.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا