اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به بالاترین حد خود در 3 هفته رسیده است زیرا معامله گران بیت کوین را کوتاه می کنند و می گویند “همه علائم اینجا هستند”

پس از یک هفته سودهای پایدار برای بازپس گیری میانگین متحرک 100 روزه، اعتماد کمی به روند صعودی قیمت بیت کوین باقی می ماند.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 12 سپتامبر به رشد خود ادامه داد زیرا معامله گران خواستار اصلاح قریب الوقوع شدند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

23000 دلار برای معکوس‌ها ضروری است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا در Bitstamp به ۲۲۴۸۱ دلار رسیده است که بالاترین رقم از ۱۹ اوت است.

این جفت ارز در پایان هفته روند صعودی خود را حفظ کرد، اما کاهش ارزش دلار آمریکا با شروع هفته، کاتالیزوری برای دارایی های ریسک ایجاد کرد.

S&P 500 و Nasdaq Composite هر دو در دو ساعت اول معاملات 1.1 درصد رشد کردند. در مقابل، شاخص دلار آمریکا (DXY) 0.7 درصد کاهش یافت.

نمودار شمعی 1 روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

معامله‌گر محبوب کریپتو اد در تحلیل این وضعیت گفت زمان آن رسیده است که اقدامات اصلاحی برای BTC/USD را در نظر بگیریم.

او در آخرین به‌روزرسانی یوتیوب خود به بینندگان گفت: «فکر می‌کنم برخی از شورت‌ها همه نشانه‌ها را دارند.

او پیشنهاد کرد که پتانسیل صعودی احتمالاً به 23000 دلار محدود شده است، در حالی که 20800 دلار منطقه مورد علاقه برای کاهش بالقوه است.

در همین حال، شکاف آتی CME بیت کوین باقی مانده از بسته شدن 10 سپتامبر، منطقه ای در حدود 21400 دلار را به عنوان هدف اصلاحی اضافه کرده است.

کریپتو اد افزود: «ما فقط زمانی به نظر می رسیم که از 23000 دلار خارج شویم و سپس به دنبال حرکت به 28-29000 دلار باشیم.

نمودار شمعی ساعتی معاملات آتی بیت کوین CME با شکاف های برجسته.منبع: Trading View

به طور مشابه، ایل کاپو Crypto’s یک تغییر در روند را پیش بینی می کرد. او اعتقاد خود را تقویت کرد که قدرت فعلی قیمت در آن روز صرفاً یک افزایش تسکین در بازار نزولی کلی بود.

اکثر مردم در حال حاضر صعودی هستند. به خاطر داشته باشید که این یک فشار کوتاه است که پس از آن یک بازگشت مجدد در طی یک بازار نزولی برای ادامه روند نزولی رخ می دهد. زمزمه کرد.

ما هنوز کمی بالاتر (22500-23000) انتظار داریم، اما به زودی دوباره کاملاً نزولی خواهد بود.

به نظر می‌رسید که BTC/USD آماده بستن کندل روزانه بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه (MA) برای اولین بار از آوریل است زیرا معاملات هفتگی بالاتر از قیمت واقعی را بسته است.

نمودار شمع 1 روزه بیت کوین/دلار (Bitstamp) و میانگین متحرک 100 روزه.منبع: Trading View

اتریوم با شمارش معکوس ادغام مبارزه می کند

از سوی دیگر، قیمت اتریوم (ETH) کمتر هیجان‌انگیزتر بود، که علی‌رغم هیاهوی مداوم در مورد ادغام، در آن روز در رتبه‌بندی سقوط کرد.

مطالب مرتبط: فدرال رزرو، ادغام و 22000 دلار بیت کوین – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

نمودار کندل استیک 1 روزه ETH/BTC (Binance).منبع: Trading View

ETH/USD در زمان نگارش این مقاله 2.2 درصد کاهش یافته است، اما ETH/BTC توجه برخی از فعالان بازار را به خود جلب کرده است.

بنابراین، سهم بیت کوین از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال، پس از رسیدن به 38.9 درصد، یک بازگشت قوی را نشان داد که پایین‌ترین رقم از ژانویه است.

نمودار شمعی هفتگی تسلط ارزش بازار بیت کوین.منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا