اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۲۵۰۰۰ دلار رسید زیرا صدای نزولی قیمت بیت کوین را “دوبرابر” می خواند

از آنجایی که معاملات آخر هفته نوسانات معمولی را ایجاد می کند، قیمت های گاه به گاه بالای ۲۵۰۰۰ دلار به طور کامل به عقب کشیده می شوند.

بیت کوین (BTC) در ۱۴ آگوست برای اولین بار پس از چند ماه به بالای ۲۵۰۰۰ دلار رسید، اما معامله گران از شانس در بازار صعودی خودداری کردند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

آخر هفته یک ضربه کوتاه ۲۵۰۰۰ دلاری برای بیت کوین ایجاد می کند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView افزایش ناگهانی BTC/USD را دنبال می‌کنند که در شمعدان ۳۵۰ دلاری Bitstamp به ۲۵۰۵۰ دلار می‌رسد.

این حرکت جفت را به بهترین قیمت شخصی جدید از ۱۳ ژوئن تاکنون رساند و بسیاری از ضررهای آن روز را از بین برد و اصلاحی قابل توجه در قیمت بیت کوین ایجاد کرد.

با این حال، لحن نزولی آشنا هنگام تجزیه و تحلیل ترکیب بازار باقی ماند.

برای حساب کاربری محبوب توییتر Crypto’s Il Capo، به نظر می‌رسد که آخرین رکورد آخرین قطعه پازل را قبل از شروع یک روند نزولی جدید ارائه می‌کند.

ایل کاپو قبلاً قبل از چرخش و سقوط بیت کوین، اوج بین ۲۵۰۰۰ تا ۲۵۵۰۰ دلار را طلب کرده بود.

او در مقاله بعدی اضافه کرد: «با رسیدن به ۲۵۰۰۰ دلار، LTF هنوز هیچ نشانه ای از نزولی نشان نمی دهد. موقعیت.

ما می‌توانیم یک گام دیگر بین ۲۵۴۰۰ و ۲۵۵۰۰ ببینیم، اما اوج این رالی بازار نزولی بسیار نزدیک است. اکثر آلت‌کوین‌ها به مقاومت قابل توجهی رسیده‌اند.»

معامله‌گر دیگر کریپتو تونی نیز محتاط بود و از بیت‌کوین خواست تا مقاومت چند ماهه را در ۲۴۵۰۰ دلار معکوس کند تا موقعیت‌های خرید را در نظر بگیرد.

به عنوان شاهد، دیگران، از جمله Dave The Wave، که به نشانه‌های دلگرم‌کننده شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک بیت‌کوین (MACD) روی آوردند، به ادامه این روند امیدوار بودند.

یک شاخص روند کلاسیک، MACD به معامله گران اجازه می دهد تا قدرت یک روند نمودار خاص را اندازه گیری کنند و در این فرآیند، سیگنال های خرید/فروش را در بازه های زمانی متعدد به دست آورند.

وی گفت: «فشار افزایشی در سطح مقاومت وجود دارد. بسته شدن در آن روز.

«MACD هفتگی در شرف عبور از موقعیت فروش بیش از حد زیر خط صفر است.

نمودار مشروح BTC/USD با MACD. منبع: Dave the wave/ توییتر

اتریوم با قیمت ۲۰۰۰ دلار دو برابر می شود

در همین حال، بزرگترین آلتکوین، اتریوم (ETH) 2030 دلار در روز مدیریت کرد.

مرتبط: معامله‌گران بیت‌کوین همچنان از کاهش ۲۰ هزار دلاری جدید با رسیدن اتریوم به ۲۰۰۰ دلار حمایت می‌کنند

پس از فراتر رفتن از ۲۰۰۰ دلار برای اولین بار از ماه می در آخر هفته، به نظر می رسد ETH/USD به خوبی خود را حفظ کرده و شتاب چندانی را حفظ نکرده است.

نمودار شمعی ۱ ساعته ETH/USD (Binance) منبع: TradingView.

با این حال، معامله‌گران زیادی وجود داشتند که به آینده نگاه می‌کردند و مایل بودند روی زمان‌های صعودی آینده شرط‌بندی کنند.

“ما همچنان ساختار آخرین چرخه را به طور کامل دنبال می کنیم و اکثر مردم هنوز باور ندارند. ۵۰۰۰ دلار (+) $ETH فقط یک میم نیست.” ادعا کرد در کنار نمودار مقایسه اتریوم در حال حاضر و ۲۰۱۶-۲۰۱۷،

از سوی دیگر، جکیس به مقاومت قدیمی جفت ETH/BTC به‌عنوان نقطه‌ی ورودی در صورت تنظیم مجدد نگاه می‌کرد.

در زمان نگارش این مقاله، ETH/USD همچنان در حدود ۲۰۰۰ دلار است و ETH/BTC به بالاترین سطح هشت ماهه خود رسیده است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا