🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران می گویند که ماینرها آنلاین شده اند، هشرت بیت کوین به ۳۹۸ اگزاهاش افزایش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحلیلگران حدس می زنند که هش بیت بیت کوین اخیراً افزایش یافته است زیرا ماینرها به صورت آنلاین بازگشته اند تا از مزایای افزایش قیمت بیت کوین بهره ببرند.

نرخ هش بیت کوین (BTC) در ۲۳ مارس به ۳۹۸ اگزاهش افزایش یافت، تحلیلگران حدس می زنند که با افزایش قیمت بیت کوین، ماینرها شروع به بازگرداندن دکل های خود کرده اند.

با توجه به جمع‌آوری داده YCharts، نرخ هش شبکه بیت‌کوین تا ۲۷ مارس به ۳۴۴.۶۳ کاهش یافت.

در ۲۶ مارس کارگردانسام واترز، تحلیلگر تحقیقاتی در ارائه‌دهنده خدمات مالی بیت‌کوین (BTC)، ریور فایننشیال، گفت که افزایش هش ریت به دلیل موجودی‌های استخراج استفاده نشده آنلاین، آنلاین شدن امکانات جدید و دریافت قیمت‌های ارزان‌تر کارآفرینان است. من حدس می‌زنم که این به یافتن مربوط می‌شود. یک منبع معدنی خوب

«قیمت بیت کوین به قدری پایین بود که سال گذشته تا حد امکان موجودی آنلاین عرضه شد، اما در مقطعی شبکه به حداکثر ظرفیت خود رسید.

ووترز افزود: “قیمت ها دوباره افزایش یافته است و اکنون که مدتی از آن گذشته است، ما توانسته ایم بسیاری از این موجودی را به صورت آنلاین بیاوریم.”

علاوه بر این، Wouters می گوید که مدل های Hydro شروع به ورود به بازار کرده اند، “با بیش از ۲۵۰ TH/s در هر دستگاه، که نرخ هش باورنکردنی را اضافه می کند.”

تحلیلی در ۲۰ مارس از سوی شرکت بانکداری سرمایه گذاری Stifel نیز احساسات مشابهی را به اشتراک گذاشت و حدس زد که افزایش اخیر ممکن است مربوط به بازگرداندن سخت افزار استخراج کنندگان به صورت آنلاین باشد.

ما انتظار داریم که در نتیجه خرید سخت‌افزار با قیمت‌های جذاب توسط استخراج‌کنندگان با سرمایه خوب، نرخ هش در سراسر شبکه افزایش یابد.

شرکت استخراج بیت کوین TeraWulf’s Nazar Khan به کوین تلگراف توضیح داد که این شرکت اکنون در حال به حداکثر رساندن هش ریت هر دکل است و اخیراً با امکانات جدید Nautilus Cryptomine خود، موارد بیشتری را آنلاین آورده است.

خان گفت: “Wulf این فرصت را دارد که ۸۰ مگاوات ظرفیت در LMD و ۵۰ مگاوات در Nautilus اضافه کند. تغییرات قیمت اخیر نشان دهنده ارزش بلندمدت توانایی آن برای گسترش در سایت های انرژی کم هزینه است.”

خان گفت که برخی گمانه زنی می‌کنند که کاهش قیمت، استخراج‌کنندگان را مجبور می‌کند تا دکل‌های خود را تعطیل کنند و منتظر بهبود قیمت بیت‌کوین بمانند، در حالی که TeraWulf گفت که کاهش هزینه‌های ناشی از «ناوگان استخراج کارآمد» باعث می‌شود بیت‌کوین در سطوح پایین‌تر معامله شود.

مربوط: کریپتومینرها توضیح می دهند که چگونه استخراج بیت کوین شبکه را تثبیت می کند

با این حال، صرف نظر از دلیل افزایش، خان گفت که TeraWulf انتظار ندارد که هش ریت شبکه در نیمه اول سال جاری، صرف نظر از قیمت بیت کوین، افزایش یابد.

خان توضیح می‌دهد: «بین زمانی که یک تصمیم سرمایه‌گذاری گرفته می‌شود و زمانی که آن ظرفیت آنلاین می‌شود، یک تاخیر وجود دارد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات مالیاتی رمزنگارینویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا