اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۵ درصد افزایش می یابد تا ۲۰۰۰۰ دلار دوباره به دست بیاورد

یک لحظه کلاسیک از معاملات جانبی به قیمت بالاتر بیت کوین اشاره می کند، اما نگرانی ها در مورد اتفاق بعدی باقی می ماند.

بیت کوین (BTC) نوسانات مورد انتظار را در ۲۷ سپتامبر ارائه کرد و به بالای ۲۰۰۰۰ دلار رسید.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

قیمت بالای ۹ روز بیت کوین به معامله گران خوش آمد می گوید

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که BTC/USD پس از BTC/USD پس از بسته شدن در ۲۶ سپتامبر بیش از ۷ درصد افزایش یافته است.

بیت استمپ قبل از شروع تثبیت این جفت در حدود ۲۰۲۰۰ دلار، بالاترین قیمت محلی ۲۰۳۴۴ دلار را تجربه کرد.

البته این حرکت مورد توجه صنعت معاملات نبوده است، اما کل قسمت در میان هشدارهایی سپری شد که معامله گران بیش از حد خوشبین ممکن است در نیمه دوم به موقعیت های خرید دست پیدا کنند. نظرات در مورد نتایج متفاوت بود.

“نه [rejection] هنوز نه، اما به زودی. من انتظار دارم فعلاً بالاتر باشد.» بسته شدن، به این تئوری پایبند است که خواهان کاهش های جدید بالاتر از سطح زیر ۱۹۰۰۰ دلار است که در هفته گذشته مشاهده شده است.

در همین حال، شرکت تحقیقاتی Santiment به شروع یک سود گسترده اشاره کرد زیرا بیت کوین برای اولین بار در بیش از یک هفته از مرز ۲۰۰۰۰ دلار عبور کرد.

به نظر می رسد که بسیاری از معامله گران منتظر آستانه ۲۰۰۰۰ دلاری برای شروع فروش کیف هستند. به وضوح همراه با نمودار معاملات انجام شده در سود یا زیان برای مالک.

زمانی که بیت کوین از این سطح روانی عبور کرد، سود گسترده ای رخ داد. اکنون ما به دنبال این هستیم که ببینیم آیا کسانی که از فروش ناامید هستند از تصمیم خود پشیمان خواهند شد یا خیر.

تجارت بیت کوین بر اساس نمودارهای حاشیه نویسی سود/زیان.منبع: Santiment/Twitter

آیا گاو نر می تواند “سپتامبر” را شکست دهد؟

به عنوان نشانه ای که حتی حرکت های متوسط ​​قیمت می تواند بر احساسات بازار تأثیر بگذارد، بازگشت به ۲۰۰۰۰ دلار، بیت کوین/دلار آمریکا را بالاتر از شروع ماه سپتامبر قرار داده است.

مطالب مرتبط: “حباب بازار اوراق قرضه ترکیده است” – ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

همانطور که توسط منبع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Material Indicators اشاره شده است، همه اینها اکنون به توانایی صعودی BTC برای دفاع از قیمت تا بسته شدن ماهانه بستگی دارد.

«BTC در حال حاضر در وضعیت بسته شدن ماهانه سبز قرار دارد… امیدوارم بتوانیم آن را تا جمعه نگه داریم. تایید شده در توییتر.

اگر چه اندک، سود بیت کوین در ماه سپتامبر در مجموع ۰.۷٪ در زمان نگارش مقاله بود، با BTC/USD 20200 دلار. برای اولین بار از آن زمان، هیچ ضرری در ماه سپتامبر وجود نخواهد داشت.

همین یک روز پیش، بیت کوین شاهد زیان ماهانه بیش از ۶ درصد بود.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا