اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین در ماه مارس ۱۱۱ میلیارد دلار معامله کردند

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر، صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین اداره می شود این شرکت در ماه مارس به ارزش ۱۱۱ میلیارد دلار تجارت خواهد کرد.

این محصولات در فاصله فوریه تا ژانویه توانستند حجم خود را سه برابر کنند.

بالچوناس معتقد نیست که این محصولات بتوانند در آوریل امسال حجم بیشتری را به ثبت برسانند، اما چیزی را منتفی نمی‌داند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayقیمت بیت کوین اوایل امروز پس از اینکه ETF های نقدی یک بار دیگر خروجی ثبت کردند، سقوط کرد. GBTC Grayscale در یک روز در ۱ آوریل به ۳۰۲ میلیون دلار رسید.

به نظر می رسد کاهش تقاضای ETF کاتالیزور اصلی نزولی در پس کاهش اخیر باشد.

در ماه مارس گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال به دلیل تقاضای قوی برای ETF توانست به بالاترین قیمت خود یعنی ۷۳۷۳۷ دلار صعود کند. اما از آن زمان تاکنون با اصلاحات زیادی مواجه شده است.

پس از رسیدن ۱۰ میلیارد دلار IBIT بلک راک در دارایی های تحت مدیریت تنها در چند هفته به جذب جریان های ورودی ادامه می دهد، اما در مقایسه با اوایل ماه مارس نسبتاً متوسط ​​است.

آیا ETF Spot Ethereum وجود خواهد داشت؟

تایید چندین ETF بیت کوین، خوش بینی مجددی را به بازار ارزهای دیجیتال تزریق کرده است. به همین دلیل است که بسیاری امیدوار بودند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیز امسال ETF اتریوم را سبز کند.

با این حال، در حال حاضر، شانس تایید ETF اتریوم بسیار بد به نظر می رسد. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، خاطرنشان کرد که چنین محصولی تنها ۲۵ درصد شانس تأیید دارد، اگرچه او شخصاً مایل است که توسط تنظیم کننده چراغ سبز نشان داده شود.

SEC به دلیل فشارهای سیاسی و نگرانی در مورد نوسانات بازار، عجله ای برای تأیید ETF اتریوم ندارد، اگرچه شرکت های سنگین وزنی مانند BlackRock تلاش می کنند تا چنین محصولی را عرضه کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا